Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Vreau adresa de email a lui Dumnezeu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca ii dai mesaj cu numele "mareexecutor" sigur o sa fie incantat sa-ti raspunda.

 

Eu am luat topicul asta drept gluma dar cred ca nu ar rebui sa ai nevoie de sfatul lui Dumnezeu, ci doar sa te ghidezi dupa simturile tale :soc:

[snapbacca]58462[/snapbacca]

..mda poate mi-la schimb..mareexecutnant?..hm? mere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spui ca tia dat sentimentul si nu ai instructiunile de folosire hmm nu ai nevoie de ele pentru ca deja le ai doar ca nu le-ai descoperit inca.poartate firesc si o sa le gaseste ,unde,cand?nici numai conteaza :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ii cauti id-ul de messenger..ca iti raspunde mai repede....poate are si site :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai, la sfaturile voastre..pentru. care va multumesc, am inceput sa caut pe net. si am gasit; www. I.N.R.I.paradise.com..e al tanarului..al stiti, ala micu,roccaerul..jessus mah... cica ta-su n-a vrut sa-si faca, ca el nu-i cu astea..modernisme. cica la el merge numai clasic. si fiti atenti:..merge (si) asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Discutia de la acest topic e o mare tampenie fara rost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Discutia de la acest topic e o mare tampenie fara rost.

[snapbacca]59765[/snapbacca]

Discutia asta e un amanunt pe langa marile tampenii fara rost pe care le mai facem uneori.. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mareexecutor fii sincer, nu cumva tu esti doamne doamne si ne incerci acum in fel si chip pentru a vedea ce barfesc muritorii despre tine ? :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar ce-ar fii sa intrii la o cafea.

[snapbacca]59796[/snapbacca]

 

 

:doh: ::o:: :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×