Sari la conținut
Forum Roportal
hate_love

Experientele sexuale din relatiile anterioare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :yahoo: :crazy:

 

Doar daca se da cu capu' de peretele scrotal. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Isi merita soarta de a fi critica de domnu` atata timp cat accepta.

Stiu ca-i greu sa gandesti asa cand esti indragostit, dar viata nu se termina la el, o sa ii fie greu sa treaca peste faptul ca il iubeste enorm, dar trebuie sa isi dea seama ca intr-o relatie trebuie sa fie si respectata. Ori atata timp cat el face consideratii de genu' "daca maine ne despartim tu imediat ti-o pui cu altu" nu stiu daca asta se numeste tocmai respect. Apropo, daca tot nu-i convine, EL de ce nu se desparte de ea?

Ori e vreonu' dinala pentru care is curve toate femeile, pentru ca nici una nu se culca cu el, iar cand gaseste in sfarsit una, o chinuie pentru toate care l-au refuzat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o nedumerire. Daca pina acum n-ai facut sex decit de unul (una) singur (singura) se cheama ca mai esti virgin(a)?

:crazy:

 

La tine nu se pune ... :yahoo:

Asta-i si dilema cainelui care se-ntreaba spalandu-se la ... Oare dau ... sau iau ... : :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
depinde le care virginitate te referi... :lol:

 

Pai se cheama ca esti virgin sau ca ai un singur partener (pe tine insuti)?

:crazy:

 

La tine nu se pune ... :yahoo:

 

Da' ce, eu n-am voie? Numai voi? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta ma gandeam si eu

crezi k isi merita soarta daca incontinuu este criticata de domnu?

ea il iubeste enorm, si crede ca viata ei s-a terminat la el, iar el ii spune ca daca se vor desparti isi va gasi cu siguranta altul si a doua zi si-o si pune cu el.........

eu cel putin am ramas masca cand mi-a zis.......

pai " a prins" domnu punctul slab si " ataca" acolo. :yahoo: .... atita timp cit el nu a fost ( si in cazul in care a fost se discuta altfel - nici intr-un caz de " vinovatie" si " judecata) :crazy: :lol: ......poate sa ii raspunda clar ca fiecare din ei a avut " pertener/a" inainte..... daca el " se leaga"de trecut se pare ca " are o problema" cu identitatea lui propie de mascul.... si atunci " teama" ca oricind ii poate da papucii il face" sa reproseze"....... concluzia e ca el " nu e singur pe el ca barbat"...... si ii arunca ei in fata....... e genul de barbat" baiat" ........ :)

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia aminte la ce ti-a spus Florian ... Mi se pare singurul sfat demn de luat in seama ...

La cum judeca partenerul respectivei, o sa ii puna placa aia cu .. "dar eu sunt barbat!" :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La cum judeca partenerul respectivei, o sa ii puna placa aia cu .. "dar eu sunt barbat!" :yahoo:

 

Pai atunci sa-i spuna: " Barbatii sint de la 20 de cm in sus! Tu... esti un pustan!" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai se cheama ca esti virgin sau ca ai un singur partener (pe tine insuti)?

:yahoo:

 

Eu spun ca esti curva de-a dreptu' daca ai personalitate multipla. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai atunci sa-i spuna: " Barbatii sint de la 20 de cm in sus! Tu... esti un pustan!" :lol:

DA, si asta e un sfat demn de luat in seama! :yahoo: Imi inchipui ce fata ar face :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×