Sari la conținut
Forum Roportal
hate_love

Experientele sexuale din relatiile anterioare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu pot sa inteleg cum un barbat ar putea sa se gandeasca ca la ceva rau ca prietena/iubita lui s-a culcat cu altii inaintea lui. Nu zic ca ar trebui sa sara in sus de bucurie, dar nu consider ca e normal sa o ia ca pe ceva rau. Pana la urma e vorba de viata fiecaruia, cred ca nimeni nu e indreptatit sa judece un om dupa trecutul lui in ceea ce priveste relatiile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa inteleg cum un barbat ar putea sa se gandeasca ca la ceva rau ca prietena/iubita lui s-a culcat cu altii inaintea lui. Nu zic ca ar trebui sa sara in sus de bucurie, dar nu consider ca e normal sa o ia ca pe ceva rau. Pana la urma e vorba de viata fiecaruia, cred ca nimeni nu e indreptatit sa judece un om dupa trecutul lui in ceea ce priveste relatiile.

O femeie tre' intrebata cu cati s-a...:yawn: Asa ne dam seama daca are experienta sau nu.:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce tampenie asta cu nr de parteneri......cati ai avut,ai avut.....se pun etichete de anumite persoane.....am patit la fel....te eticheteaza pentru nr de barbati pe care l'ai avut.....ca ai trecut sau au trecut ei prin patul tau....eu m'am lovit de asta....si m'au etichetat chiar prietenele mele....persoane la care nu ma asteptam.....eu sunt genul de persoana care nu pune la suflet daca imi zice cineva care nu e tocmai apropiat de mine ca am fost cu mai multi barbatii....ma doare doar daca cei care'mi spun asta sunt persoane apropiate.....

 

nu ai de ce sa'ti para rau ce ai facut.....si ca a zis el ce a zis referitor la faza cu virginitatea......

pe mine m'au invatat parinti sa fac ce vreau si cand vreau.....ca s'ar putea sa nu mai am alta sansa.....sa faci ce simti atunci cand tu crezi asta......daca ma intalnesc cu un tip pentru prima oara si ma simt atrasa de el si el de mine de ce sa nu fiu cu el?....din pct de vedere sexual.......

 

poate unii o sa zica ca sunt curva...panarama sau altele....eu fac doar ce simt si nu'mi pare rau......am fost o noapte impreuna ok.....daca vrea sa ma cunoasca si sa vada cum sunt in realitate si cum gandesc e ok....ma bucur...daca nu asta e....trecem peste.....o viata aveam....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta ma gandeam si eu

crezi k isi merita soarta daca incontinuu este criticata de domnu?

ea il iubeste enorm, si crede ca viata ei s-a terminat la el, iar el ii spune ca daca se vor desparti isi va gasi cu siguranta altul si a doua zi si-o si pune cu el.........

eu cel putin am ramas masca cand mi-a zis.......

 

am trait-o si eu.....hm...e chiar dureros, si obositor in acelasi timp. trist :crazy:

 

 

O femeie tre' intrebata cu cati s-a...:flowers: Asa ne dam seama daca are experienta sau nu.:tease:

 

 

va dati seama de experienta, e ok...insa...daca stie prea multe...iarasi nu e bine , din punctul vostru de vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu daca intradevar ar trebui ca o femeie sa se invinuiasca ca a avut mai multi parteneri sexuali :) :doh: , stiind ca actualul partener de viata ii spune: "stii, te-as fi luat de nevasta daca ai fi fost cuminte si virgina"? :) de unde atata mandrie sa fii virgina? aiurea aiurea

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :doh: :doh:

hahahahahaha

ce papagal, ii e jena sa recunoasca cinstit ca nu te vrea de nevasta si cauta nod in papura

hahahahahahahahahahahaha

 

Apropo, eu mai degraba as da ca adevarat bancul cu omul care a doua zi dupa nunta vrea sa divorteze. Si cand il intreaba ta-su de ce, el zice ca nevasta era virgina. La care ta-su: Apoi fiule ai dreptate, ce nu le-a trebuit la altii nu ne trebuie nici noua!

hahahahahahahahahahahaha

 

loveme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca el vrea sa se casatoreasca (,) cu trecutul unei femei... lasa-l sa fac asta .

Adevarat , conteaza si ce am fost... dar conteaza mai mult ce suntem.

Imi pare rau ca trebuie sa redeschid eu topicul, dar daca tot citii pana la sfarsit, simtii nevoia sa-mi bag si eu parerea, daca topicul tot nu mai este virgin

Eu cred ca este evident ca el nu a vrut sa se casatoreasca, dar mi-ar place sa aflu ca pana la urma totusi s-au casatorit .

 

Nu stiu daca s-a raspuns in stilul meu sau nu. Cine zice c-ar lua de nevasta o fata virgina, minte. E placut sa fi primul la o fata, dar nu o vei lua de nevasta. De nevasta iei persoana care ti se potriveste.

Pai de sotie iei femeie de care esti in stare si de care ai parte, chiar daca e una care s-a fu**t cat alte sapte .

 

O masina o incerci, daca nu ai incredere in tine o duci la un service, ii verifici starea actuala si vezi daca te satisface ca functionalitate si aspect. Cu o femeie trebuie sa vezi daca esti compatibil ca filozofie de viata si sexual. Conteaza imaginea ei in ochii localnicilor unde traiesti cu ea. Paote avea o imagine buna in start si sa o deterioreze pe parcurs.

Depinde cat tine ea la imaginea ei, ce mentalitate are, deci in final tot la mentalitate se ajunge.

Asta trebuie aflat in periada de tatonare, din discutii nu din ce spun altii.

 

Imaginea oamenilor conteaza daca isi duc viata in acelasi loc, daca schimba mediul isi poate schimba si imaginea.

 

Tipele care isi fac de cap in studentie in centru universitar din alta localitate fata cea de domiciliu, apar in localitatea de domiciliu imaculate.

Care au imagine proasta in campus cauta un tip din alt centru universitar, tocmai ca sa evite imaginea proasta pe care o au pe plan local. In asemenea cazuri pot apare probleme, pentru ca partenerul poate afla de la o cunostinta din anturajul celuilat, despre viata amoroasa a consoartei.

 

De multe ori se intampla ca sa ajunga sa se mute chiar in localitatea in care s-au dat in barci foarte tare .

 

Mi se pare printre cele mai proaste faze posibile, doar daca privesti din sensul biblic ai dreptate. Stiu multi tipi care sunt dezamagiti pentru ca femeia cu care sunt acum nu stie sa presteze bine, dar in acelasi timp daca se combina cu una care a avut 40 de barbatii este de parere ca este curva. Sexul ca si orice altceva, se invata .Acum depinde ce gandire ai tu si daca accepti prejudecata invechita a partenerului, difera de la om la om

De regula genul asta de oameni nu prea stiu sa faca sex, deoarece daca s-ar pricepe, atunci femeii i-ar place sa faca dragoste .

 

hahahahahaha

ce papagal, ii e jena sa recunoasca cinstit ca nu te vrea de nevasta si cauta nod in papura

hahahahahahahahahahahaha .................................................................................

 

Pai asta e un motiv destul de bun ca sa scapi de o femeie atunci cand relatia incepe sa evolueze spre casatorie si motivul "esti prea buna pentru mine" nu poate sa functioneze .

 

Multe femei nu isi dau seama ca daca esti barbat nu-i poti spune unei curvulite ca ai vrut doar sa o ................................( ajuti sa-si piarda timpul intr-un mod util ) , ca altfel ar trebui sa te multumesti doar cu curvele de pe centura sau sa incerci sa convingi o virgina . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×