Sari la conținut
Forum Roportal
hate_love

Experientele sexuale din relatiile anterioare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu nu vorbeam despre mine!

momentan nu am avut probleme cu prietenul meu de genul asta! dar nu inteleg la ce mai exista topicul asta? pentru a putea vorbi liber si a ne spune parerile? sau pentru a spune ceva ca mai apoi sa fim judecate? nu ne judeca barbati si ne judecam noi femeile intre noi... hai ca asta e tare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu vorbeam despre mine!

momentan nu am avut probleme cu prietenul meu de genul asta! dar nu inteleg la ce mai exista topicul asta? pentru a putea vorbi liber si a ne spune parerile? sau pentru a spune ceva ca mai apoi sa fim judecate? nu ne judeca barbati si ne judecam noi femeile intre noi... hai ca asta e tare!

Si cati ani ai ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

20

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu vorbeam despre mine!

momentan nu am avut probleme cu prietenul meu de genul asta! dar nu inteleg la ce mai exista topicul asta? pentru a putea vorbi liber si a ne spune parerile? sau pentru a spune ceva ca mai apoi sa fim judecate? nu ne judeca barbati si ne judecam noi femeile intre noi... hai ca asta e tare!

 

io sunt de aceiasi

parere cu tine

Editat de bydy
Termina cu "aprecierile" !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare alege ce sa faca cu viata lui, dar atunci cand allegi trebuie sa iti asumi si o responsabilitate pentru faptele tale!

iar fetele nu m-au inteles...

cand vorbeam de discutiile dintre sora mea si sotul ei, ma refeream la discuti din partea ei si la anumite probleme care si le pune acum la 28 de ani... si anume ca nu a avut decat un partener cu care este si acum si se intreaba daca ar fi incercat si "altceva"... :jester:

 

mie nu-mi pare rau ca am avut mai multi parteneri si nu regret acest lucru...

daca viitorul meu sot ma vrea si ma iubeste cu adevarat ma accepta asa cum sunt, cu trecut, prezent, viitor... si nu ma refer ca sa fac asta in continuare... dupa cum spuneam de cand sunt cu actualul meu prieten nu am mai avut alte relati, desi el e plecat cate 3 luni din tara si nu fac nimic :) chiar sunt cuminte... nu stiu el ce o face, dar si aici apar problemele de genu daca el face, daca eu stau ca proasta... asta e, asta simt si asta fac... sunt cuminte pentru ca vreau :jester:

si atunci cand am vrut sa ma distrez am facut-o...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea... nu e atat de bine ca fata sa aibe doar un partener... da' nici 10... va spun eu din proprie experienta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
app, nu e barbat din ala cu 70 de masini in garaj sau cu un cont nelimitat de bani in bank, pur si simplu e un om ca toti oamenii, o masina, o casa.....

nu cred ca si-ar fi permis sa ma scoata pe mine cu fetele in oras ca asa vreau eu...

sunt multumita de el in mai multe privinte, daca nu era el nu ajungeam sa fiu cine sunt ACUM... pt asta il apreciez si il respect.... dar totul pana la o limita...

el ma alinta si ma rasfata cum nu a mai facut-o nimeni pana acum, ma simt protejata alaturi de el si sunt fericita ca il am langa mine...

eu, poate ca nu merit nimic... dar ma multumesc cu el...

 

frumos spus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care sunt lucrurile "importante" pe care aveti pretentia ca partenera voastra sa vi le spuna, din relatiile ei anterioare? Care sunt lucrurile care v-ar putea eventual schimba parerea despre ea, din trecutul ei? (vorbim de cazuri ipotetice, nu neaparat reale)

 

- ca a facut sex cu o femeie

- ca a facut sex in 3

- ca a participat la o orgie

- ca a facut sex anal

- ca a avut peste 10 parteneri

- ca a facut un avort

- ca a avut un one night stand

 

... etc (completati voi cu ce vreti)

 

Care din acestea v-ar determina sa incheiati relatia daca le-ati afla? Mentionez ca vorbesc de lucruri petrecute in trecut, nu in relatia actuala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite care e chestia ........ nu conteaza ce a facut in trecut . conteaza ce face in prezent . atata timp cat nu are HIV sau alte boli venerice totu e bine

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×