Sari la conținut
Forum Roportal
tjedy2000

Monica Columbeanu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cauta tinerele fete ( si nu numai ), relatii gen Monica - Iri?

Au cautat, cauta si vor cauta.

Nu e un trend de moment.

Morala pe care se bazeaza relatia dintr-un cuplu nu este decat problema celor doi. Atat.

Mediatizarea cuplului Monica-Iri incerc sa o evit pe cat pot. Dai Ignore si treci la lucruri cu care merita sa-ti consumi timpul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
păi ... şi atunci de ce puii mei ai mai deschis topicu' ăsta de succes ? :king2:

 

 

de data asta. trebuia cumva sa-ti cer voie?

 

probabil de plictiseala :yes:

 

oricum raspunsul la prima intrebare din topic este : DA :doh: si o cauta rau de tot, probabil foamea e mare -_-

 

 

din plictiseala daca tu spui; nu te contrazic.

vreau si traducerea la faza cu cautatu' si cu foamea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din plictiseala daca tu spui; nu te contrazic.

vreau si traducerea la faza cu cautatu' si cu foamea...

 

in primul rand am citit in graba ce a scris @ravl si am inteles ca el a inceput topicu. my bad :doh:

 

pentru faza cu cautatul chiar nu stiu ce trebuie sa-ti traduc , intrebarea era daca femeile cauta genul acela de relatie si raspunsul il vezi in fiecare zi la tot pasul , prin cluburi, restaurante , etc.

 

la faza cu foamea, nu ma refeream la mancare ci la foamea de vedetism si basini pe care o tot vedem prin mass-media si in magazinele de profil.

 

chiar nu ai observat ca a devenit o moda sa stai cu un barbat care ar putea sa-ti fie tata ? ( ca femeie ma refer :yes: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in primul rand am citit in graba ce a scris @ravl si am inteles ca el a inceput topicu. my bad -_-

 

pentru faza cu cautatul chiar nu stiu ce trebuie sa-ti traduc , intrebarea era daca femeile cauta genul acela de relatie si raspunsul il vezi in fiecare zi la tot pasul , prin cluburi, restaurante , etc.

 

la faza cu foamea, nu ma refeream la mancare ci la foamea de vedetism si basini pe care o tot vedem prin mass-media si in magazinele de profil.

 

chiar nu ai observat ca a devenit o moda sa stai cu un barbat care ar putea sa-ti fie tata ? ( ca femeie ma refer :doh: )

 

 

 

 

no poroblemo! :yes:

 

am crezut ca e cu trimitere la propria persoana si nu intelegeam ce caut si de ce imi este foame!!! :king2:

 

normal ca e evident! vroiam sa aflu pareri si de la altii despre treaba asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no poroblemo! :yes:

 

am crezut ca e cu trimitere la propria persoana si nu intelegeam ce caut si de ce imi este foame!!! :king2:

 

normal ca e evident! vroiam sa aflu pareri si de la altii despre treaba asta!

 

probabil ca apar tot mai multe relatii din astea din cauza ca se cred mai " cool, trendy, fancy " etc ( sau cum naiba se scriu astea -_- ) comparativ cu restul oamenilor care au o relatie sentimentala normala.

 

P.S. nu aveam de ce sa ma iau de tine ,din moment ce nici macar nu te cunosc ! mai bine sa :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta tinerele fete ( si nu numai ), relatii gen Monica - Iri?

 

Te-ai gandit mult la tema asta? :doh: Cred ca a fost subiectul principal in presa anul trecut... Raspunsul cred ca e atat de relativ...adica unele da, unele nu...simplu, nu? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prostie? crezi ca le mai intereseaza? important pentru ele este sa aiba carnetu' de sanatare si ala de cecuri cat cartea de telefon de groasa si restu' nu mai conteaza!

morala? rusine? "ce e astea"???

Mie-mi scapa

Cum, adica carnetu` de sanatate gros ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci cand cineva vine sa implineasca dorintele tale ( oricare sunt acestea ) totul este OK.

Nu avem dreptul sa-i judecam . Intr-un fel sau altul toti suntem egoisti !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se intalnesc din ce in ce mai des relatiile in care unul din parteneri este mai mare(cateodata mult prea mare).nu este neaparat vb despre bani(care nu's de neglijat) este vb mai degraba de faptul ca ne place sa ne simtim ocrotiti..alintati..in sigurantza.in cazul cuplului monica - iri...hai sa nu'i judecam sau sa concluzionam in locul lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×