Sari la conținut
Forum Roportal
tjedy2000

Monica Columbeanu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai,da...asta e partea mai grava. Ma gandesc ce o sa faca atunci cand o sa ramana singura? O sa ii mearga asa de bine afacerile incat o sa fie data ca exemplu? o sa-i spuna toti: desteapta fata si o sa ii urmeze exemplul :D cautati o sa mai fie mosnegii :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte curios ca pe Amalia Nastase nu o judeca nimeni...sa nu uitam ca diferenta dintre ea si Ilie Nastase e nitel mai mare decat in cazul Monicai si al lui Iri.

Macar Moni are o cariera de model,are o emisiune...se descurca in conditiile date...dar Amalia Nastase nu am auzit sa lucreze ceva.

Asta,ca barfa...in fond fiecare face ce vrea cu viata lui...si tind sa cred ca cei contra, sunt invidiosii...Poate ei chiar sunt multumiti si fericiti de ce au.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte curios ca pe Amalia Nastase nu o judeca nimeni...sa nu uitam ca diferenta dintre ea si Ilie Nastase e nitel mai mare decat in cazul Monicai si al lui Iri.

Macar Moni are o cariera de model,are o emisiune...se descurca in conditiile date...dar Amalia Nastase nu am auzit sa lucreze ceva.

Asta,ca barfa...in fond fiecare face ce vrea cu viata lui...si tind sa cred ca cei contra, sunt invidiosii...Poate ei chiar sunt multumiti si fericiti de ce au.

 

 

Invidiosi? De cand a fi realist inseamna a fi invidios? Nici sa stiu ca mor de foame nu m-as compromite asa ca ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as bate o ca s a maritat din interes mai e cum e dar sa faci copil din scopuri materiale e grav... e o mama denaturata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte curios ca pe Amalia Nastase nu o judeca nimeni...sa nu uitam ca diferenta dintre ea si Ilie Nastase e nitel mai mare decat in cazul Monicai si al lui Iri.

Macar Moni are o cariera de model,are o emisiune...se descurca in conditiile date...dar Amalia Nastase nu am auzit sa lucreze ceva.

Asta,ca barfa...in fond fiecare face ce vrea cu viata lui...si tind sa cred ca cei contra, sunt invidiosii...Poate ei chiar sunt multumiti si fericiti de ce au.

 

 

Subscriu :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, eu pe Monica nu o bag la categoria "curve". Deloc.

Cum sunt cele care isi inseala sotul cu altii? Cum sunt cele care se culca cu 3 pe zi pentru 100 de euro? Cum sunt cele care in loc sa stea sa invete fac sex oral in toaleta scolii?

Nu stiu cum sunt, poate nici ele nu-s curve, sau da?

Judecam prea usor.........O tanara s-a casatorit cu un nene mai batran pentru bani. Si ce? Ea face un act de caritate prelungindu-i lui perioada "tanara" a vietii, ea are foloase materiale. este pur si simplu un schimb, o afacere, din care fiecare isi ia profitul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O tanara s-a casatorit cu un nene mai batran pentru bani. Si ce? Ea face un act de caritate prelungindu-i lui perioada "tanara" a vietii, ea are foloase materiale. este pur si simplu un schimb, o afacere, din care fiecare isi ia profitul

mens sana in corpore sano - sau nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum, eu pe Monica nu o bag la categoria "curve". Deloc.

Cum sunt cele care isi inseala sotul cu altii? Cum sunt cele care se culca cu 3 pe zi pentru 100 de euro? Cum sunt cele care in loc sa stea sa invete fac sex oral in toaleta scolii?

Nu stiu cum sunt, poate nici ele nu-s curve, sau da?

Judecam prea usor.........O tanara s-a casatorit cu un nene mai batran pentru bani. Si ce? Ea face un act de caritate prelungindu-i lui perioada "tanara" a vietii, ea are foloase materiale. este pur si simplu un schimb, o afacere, din care fiecare isi ia profitul

una e sa fac sex din placere si una e sa faci sex urmarind foloase materiale!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

domnule oktavionser estii offtopic , cat despre restul , toti in aceeasi oala , se vb de o femeie aici , sa nu va mai prind ca vb ceva pe langa , sau jigniti , sau faceti bascalie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
una e sa fac sex din placere si una e sa faci sex urmarind foloase materiale!!!!

 

 

Exact. Si fiecare e liber sa aleaga. Sunt barbati carora le place sa plateasca pt sex. Si femei carora le place sa fie platite. Asa ca.......nu stiu care dintre ei o fi "ala rau"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×