Sari la conținut
Forum Roportal
Noir D

cine este cel mai important om din toate timpurile

Postări Recomandate

cel mai important om a fost Iisus(perioada cat a fost om), pentru ca datorita lui sa-au deschis portile Raiului...

[snapbacca]52967[/snapbacca]

 

Mai, Silvia, mai.., ai doar 15 ani, dar tu sti draga copila ca cel mai important om a fost Iisus...

Tu la anii tai stii, dar altii nici la batranete, nu stiu asta din pacate ...

Editat de ___

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca intrebarea este destul de interesanta. Eu cred ca nu exista un singur om despre care sa se spuna ca a fost cel mai important din toate timpurile deoarece sunt atatia care au facut lucruri remarcabile......nu ma pot gindi nici macar la primii 10 ce sa mai vorbesc despre cel mai important

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea este ca intrebarea este destul de interesanta. Eu cred ca nu exista un singur om despre care sa se spuna ca a fost cel mai important din toate timpurile deoarece sunt atatia care au facut lucruri remarcabile......nu ma pot gindi nici macar la primii 10 ce sa mai vorbesc despre cel mai important

[snapbacca]53546[/snapbacca]

da, ai dreptate, sunt o groaza de personalitati care au facut ceva seminificativ, si au ramas in istorie :agresiv:

totusi ma gandeam asa la cine iti vine prima oara in minte, ca daca ar fi sa ii scriem pe toti subiectul ar fi inepuizabil :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totusi ma gandeam asa la cine iti vine prima oara in minte

[snapbacca]53579[/snapbacca]

Zau ca nu-mi vine nimeni in minte.......daca stau un moment sa ma gindesc cred ca acela care a descoperit focul este cel mai important......ops dar tipul e anonim :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai importante persoane din toate timpurile... nimic mai simplu: parintii si surioara! :agresiv: Si nu gresesc cu nimic spunand asta! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cel mai important om (a se intelege barbat) din toate timpurile a fost adam ceea ce o face pe eva nu doar cea mai importanta femeie, ba chiar devine indispensabila....daca tot vb religie si ducand pana la extrem ideea ca parintii sunt cei mai importanti, asa cum ar spune un intelept, daca nu erau ei sa se cupleze tu nu erai aici sa aberezi pe forumul "care este" :agresiv: parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca a fost un om despre care sa se spuna ca a fost cel mai important...ar trebui sa fie cineva care sa merite titlul asta, dar ce anume ar trebui sa faca?ceva bun sau ceva rau?important...pentru ca a distrus sau a cladit ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

important din orice punct de vedere. si importanti au fost multi oameni dintre care tre sa fie unul care te-a socat sau te-a impresionat, care ti-a schimbat modul de gandire sau te-a facut sa reflectezi asupra unui aspect important din viata, nu stu...yo am mai multe astfel de persoane :agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ee....care m-a impresionat a fost fratele meu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×