Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

De ce la noi ca la nimeni?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poi c vrei sa s intample altcva in romania?

Cine fura pentru k moare de foame ia 5 ani si cac**tii de n conduc fac fura flota,ne dau tzeapa cu bancile,cu taxele,i-au mita la greu si............nimica ,ii cerceteaza si si ii gasesc nevinovati..asta se numeste egalitate in fata legii?(asa cum spune constitutia)...eu nu cred...poi astia merita sa faca puskrie grea,apropo de puskarie: poi ce puscarie e aia cu televizor,telefon etc...ai tot ce iti trebe....poi eu cred ca in puscrie trebuie sa fie nashpa rau ....sa iti ttremure carne p tine cand auzi de ea....

vorba lui Mircea Badea:"Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul" si in '89 ni se detea un ak47 sa tragem in teroristi, si akm teroristii ne conduc,sunt parlamentari......

 

De-acord cu tine, ghiocel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci, pana la urma, se impart pedepsele dupa infatisare , nu?

cam asta vreau sa evoc...

.............

ia cutare 10 ani cu suspendare pentru ca jecmanit cu FNI-ul mii de oameni ( prosti, adevarat, prosti da' multi), iar legea si legiuitorii si-au facut "pozonarele" grase de pe urma acestui FNI.( mai mult,,stiindu-se ca este un joc ilegal piramidal au inchis ochisorii)..iar capul de peste cu picior de lemn este bine merci fara probleme.

si tu care ai lovit un caine cu piatra ca sarea sa te muste iti iei 3 ani,,,

unde-i echitatea?

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu are cum să fie echitate, cel care a lovit c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine fura pentru k moare de foame ia 5 ani si cac**tii de n conduc fac fura flota ...

Poţi să ne relatezi şi nouă ce ştii tu despre "furatul flotei"? :yam: Poate ne mai cultivăm şi noi un pic :- Poţi să relatezi evenimentele? Ca să ştim despre ce vorbim.

 

...poi astia merita sa faca puskrie grea,apropo de puskarie: poi ce puscarie e aia cu televizor,telefon etc...ai tot ce iti trebe....poi eu cred ca in puscrie trebuie sa fie nashpa rau ....sa iti ttremure carne p tine cand auzi de ea....

P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×