Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Hai ca am vazut-o si pe asta!

Postări Recomandate

puiu.t's warning level has been adjusted successfully and the action logged.

K0ntr0VerSy's warning level has been adjusted successfully and the action logged.

-> Offtopic pe Promovare . Se pare ca s-a simtit lipsa mea .

autor Endless

 

de asta ce sa mai zic?...eu care ii laudam initiativa, nicidecum off-topic....lume minunata!

 

fireste, asemenea mesaj nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi nu exista nimeni care sa verifice si warn-urile astea? Un fel de "TATAL LOR", al moderatorilor care sa ii bata si pe ei la fund in caz ca fac prostioare ( ceva gen exces de zel sau implicare emotionala excesiva in unele cazuri)? presupun ca nu.....Ce bine era daca ma faceam si eu moderator cand mi s-a oferit, acum de partea cealalta a baricadei si incercam sa dau explicatii cat mai plauzibile idiotilor care se chinuie sa posteze....ce inseamna sa alegi gresit tabara de la inceput..Trebuia sa imi imaginez ca va veni si vremea dictaturii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu primul te acomodezi mai greu,restul vin de la sine :doh:

 

Eu am avut 40% si nu mi-am facut probleme asa mari :focus:

 

E drept,acum s-a redus ..mai am doar 10%. Asa ca movule,enjoy,cum spunea cineva p-aci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca am suparat rau de tot pe cineva mai de sus? Offf, si eu care ma chinuiam sa fiu atat de dragut si te politicos....!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da cine ti-a fript-o? :jester:

Pai...Heidy, o persoana care imi parea destul de cu capul pe umeri....

 

d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce te dereanjeaza mai tare: Ca ai primit un warn nesemnificativ si pe nedrept (cum spui tu) sau ca te credeai "privilegiat" datorita vechimii pe forum si a succesului pe care il au discutiile deschise de tine si defapt ti-ai dat seama ca nu e asa??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×