Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Hai ca am vazut-o si pe asta!

Postări Recomandate

Atata timp cat am cerut o explicatie la vedere mi se pare normal sa o primesc la vedere....hai. mai dati-mi inca 10% warn ca sa ma simt si eu ca toate persoanele importante de pe forumul asta....

Nu te supara, dar nu o sa admit un asemenea limbaj intr-o cearta civilizata... Daca vrei sa iei pe cineva la puii tai, du-te la politica :focus:

 

Tu ai fost offtopic, eu am fost ontopic: I kick ass by default.

Pai si tu ti-ai luat warn, rezulta ca si tu ai facut destule!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti varza rau...

 

Si pana la urma topicul asta ce vrea sa fie? Sa fie un proces cu jurati useri de forum? :o:

 

Sau poate pur si simplu... un topic :doh:

 

 

 

Liniste in sala!!!!!

 

Nu se iau moderatorii la puii mei ca nu sunt rude cu Nastase!

 

Pentru asta tu trebuie sa mergi sa iti numeri ouale :focus:

Vreau s azic ca este o aberatie ....Acum pe bune, cei 10% sunt nesemnificativi atat timp cat nu sunt opriti din salariu, dar faza mi s epare aiurea.... Au ajuns sa ma judece 2 persoane care atunci cand am intrat eu pe forum nici nu auzisera de Roportal iar acum au ajuns printr-un concurs de imprejurari acolo sus!

dar.....eu raman cu frustrarea, ele cu bucuria ca au mai dat peste bot unui user....Fiecare cu ce poate!

 

Hormonyann, nu ti-am zis sa nu te mai prostesti si sa fii serios?

Ce te tot victimizezi aici?

 

Tu ai fost offtopic, eu am fost ontopic: I kick ass by default.

Ti-am mai zis ca nu am ce discuta cu tine...Iti urez o seara buna si minte multa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau s azic ca este o aberatie ....Acum pe bune, cei 10% sunt nesemnificativi atat timp cat nu sunt opriti din salariu, dar faza mi s epare aiurea.... Au ajuns sa ma judece 2 persoane care atunci cand am intrat eu pe forum nici nu auzisera de Roportal iar acum au ajuns printr-un concurs de imprejurari acolo sus!

dar.....eu raman cu frustrarea, ele cu bucuria ca au mai dat peste bot unui user....Fiecare cu ce poate!

Eu nu te judec... :focus:

DAR nu a fost frumos din partea ta sa zici chestiile alea....

Hai ca deviem de la discutie si ma aleg si io cu 10% warn din cauza ta :o:

 

Vreau s azic ca este o aberatie ....Acum pe bune, cei 10% sunt nesemnificativi atat timp cat nu sunt opriti din salariu, dar faza mi s epare aiurea.... Au ajuns sa ma judece 2 persoane care atunci cand am intrat eu pe forum nici nu auzisera de Roportal iar acum au ajuns printr-un concurs de imprejurari acolo sus!

dar.....eu raman cu frustrarea, ele cu bucuria ca au mai dat peste bot unui user....Fiecare cu ce poate!

Eu nu te judec... :doh:

DAR nu a fost frumos din partea ta sa zici chestiile alea....

Hai ca deviem de la discutie si ma aleg si io cu 10% warn din cauza ta :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu te judec... :focus:

DAR nu a fost frumos din partea ta sa zici chestiile alea....

Hai ca deviem de la discutie si ma aleg si io cu 10% warn din cauza ta :doh:

Ce chestii sa zic??? Pai este normal sa faca ce vor ei fara sa dea o explicatie? Nu am avut necazuri cu nimeni pana in frumoasa seara de azi cand 2 femei ( nu o zic cu rautate, nu sunt misogin, chiar imi plac unele femei) imi dau warn fiindca am avut unele discutii deloc calomnioase sau bogate in injurii cu 2 simpatici domni ( in fine, unul mult mai simpatic decat altul care de fapt imi este destul de antipatic)...Tot Forumul asta s-a cladit pe OFF-TOPIC! dar ce sa ceri de la niste oameni care gandesc in alt fel.....

 

Dupa ce ma inviti sa iti fac sex oral imi spui ca nu ai ce sa discuti cu mine?

Iti place tie sa implinim mitul 'sedus si abandonat'?

 

Gunoiule.

Pentru ce am zis atunci acceptam cu placere 50% warn....Si dupa cum ziceam, poate ai treaba prin alta parte si eu te retin cu tampeniile mele...O seara minunata sa ai!

 

Apropo de asta, s anu ziceti ca nu sunt dragut cu voi, imi inchid topicul si nu mai scriu nimic cu conditia sa isi ceara Heidy scuze si sa iasa cu mine la un suc....Lasa-i pe aia 10% , ma simt si eu bine ca ma baga moderatorii in seama, dar daca imi indepliniti conditiile de mai sus ma fac baiat cuminte! CE ZICETI, BATEM PALMA?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ce am zis atunci acceptam cu placere 50% warn....Si dupa cum ziceam, poate ai treaba prin alta parte si eu te retin cu tampeniile mele...O seara minunata sa ai!

Heidy ti-a facut un discount. Ti-a ramas indeajuns si pentru niste fornetti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Heidy ti-a facut un discount. Ti-a ramas indeajuns si pentru niste fornetti.

Tu chiar nu ai treaba? Sa hranesti animalele, sa plimbi cainele? Drum bun..O sa ne fie dor de tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×