Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Hai ca am vazut-o si pe asta!

Postări Recomandate

La sex cu... forumistii ? Da ala e la Bla bla Bla.... Parca acolo e offtopiceala....

Pai inalta parte nu prea postez....asa ca incep sa consider ca este ceva personal! Poate ca am luat warn findca am zis ca sunt mic , urat, prost, cu par pe burta si ca o am de doar 6 cm...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai inalta parte nu prea postez....asa ca incep sa consider ca este ceva personal! Poate ca am luat warn findca am zis ca sunt mic , urat, prost, cu par pe burta si ca o am de doar 6 cm...

Pai cam asa arati si la avatar :doh:

 

Aualeu.. sper ca nu ne da la toti warn ca suntem co-conspiratori :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
offff...off,mai,mai ....e al doilea 10% ...da ma descurc ..:focus:

 

uitasi ...nu-l mai am ...:doh:

pai inseamna ca te-ai culcat cu sefu'....

 

Cu permisiunea d-rei Heidy ( inca neobtinuta dar lucram la aceasta problema) postez raspunsul trimis pe privat:

 

Asadar, pana si la Sex am ajuns s afiu Off-Topic.....O iau la val erau de tot! daca nici pe partea de sex nu ma mai pot concentra inseamna ca sunt in ultimul stadiu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta incerc sa aflu si eu si i-am trimis o invitatie oficala insotita de un link direct d-rei Heidy...

Partea buna este ca am postat mai mult la sex ....si imiplicit daca vorbeam de sex era on-topic..acum sa vedem , ca poate are dovezi palpabile si imi demonstreaza ca are dreptate..atunci jos palaria! dar pana atunci, am dreptul de a ma considera nevinovat!

Clar vorbeai despre sex atunci cand te contrai cu Kontro si Her. Mesajele d-astea, pe langa subiect, ti-au fost sterse si aseara, de mine.. si n-ai inteles ca ar fi cazul sa te opresti... Ce sa-ti fac.... Din punctul meu de vedere, warn-ul tau e pe meritate.

 

 

Si ca fapt divers.. si Kontro si-a luat partea.

 

 

 

Cristi, in caz ca nu ai citit regulamentul: "Mesajele personale sunt personale si nu aveti voie sa le publicati pe forum."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...ce cuminte sunt eu! :doh: 0%...si nici n-am de gand sa depasesc acest nivel... :o: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inalta rau, huh? :focus:

 

Ehh...mi-a jucat SPACE-ul o festa!

 

Clar vorbeai despre sex atunci cand te contrai cu Kontro si Her. Mesajele d-astea, pe langa subiect, ti-au fost sterse si aseara, de mine.. si n-ai inteles ca ar fi cazul sa te opresti... Ce sa-ti fac.... Din punctul meu de vedere, warn-ul tau e pe meritate.

 

 

Si ca fapt divers.. si Kontro si-a luat partea.

Vreau s avad si eu unde m-am contrat cu cei 2......LUi Kontro i-am urat o zi buna si i-am zis ca nu am ce discuta cu el, iar cu Her discutam despre relatiile cu femeile maritate...UNDE PUII MEI ESTE OFF-TOPICUL?????? Vreau sa vad si eu mesajele sterse ca trebuie sa aveti o groapa de gunoi unde puneti imputitiunile!

Editat de crystyann

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu permisiunea d-rei Heidy ( inca neobtinuta dar lucram la aceasta problema) postez raspunsul trimis pe privat:

 

Asadar, pana si la Sex am ajuns s afiu Off-Topic.....O iau la val erau de tot! daca nici pe partea de sex nu ma mai pot concentra inseamna ca sunt in ultimul stadiu!

 

Esti varza rau...

 

Si pana la urma topicul asta ce vrea sa fie? Sa fie un proces cu jurati useri de forum? :o:

 

Sau poate pur si simplu... un topic :doh:

 

UNDE PUII MEI ESTE OFF-TOPICUL??????

 

Liniste in sala!!!!!

 

Nu se iau moderatorii la puii mei ca nu sunt rude cu Nastase!

 

Pentru asta tu trebuie sa mergi sa iti numeri ouale :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atata timp cat am cerut o explicatie la vedere mi se pare normal sa o primesc la vedere....hai. mai dati-mi inca 10% warn ca sa ma simt si eu ca toate persoanele importante de pe forumul asta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×