Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Se baga in fata

Postări Recomandate

da' ce probleme serioase aveţi, fraţilor....şi dacă se bagă'n faţă, ce ?...bagă'se !

Editat de arana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi a fost o zi buna.

 

Nu s-a bagat decat Felipe, un spaniol, dar nu i-a zis nimeni nimic, ca e un tip de treaba, si nu supara pe nimeni...

 

Nu intelegeti cum e, deci, nu ti se baga in fata pu si simplu, ci cand vin sa se puna la coada, ce rosta rea sa se puna la sfarsit (dupa ultimul) cand pot sa se bage dupa vreo 2-3 care sunt in fata.... Cateodata coada merge inapoi, ca nu incape lumea acolo in fata, de inghesuiala, si se fac pasi inapoi... Cateodata cand se baga unu langa tine te si intreaba daca tu ai fost aici la inceput sau ai sarit (to jump queqe) si daca merge in fata coada... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu aruncati cu pietre, da eu nu tre sa stau la coada ca ma striga ele, le-am obisnuit pe gagicile de la institutiile publice cu mici atentii...asa ca... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu te cred pe cuvant :o: stiu cat de prosta este mancarea din Anglia si sa ramai numai cu cartofii aia :doh: :o: Fii mai tare de cat ei. Stiu ca e ca in jungla dar numai asa supravietuiesti. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu te cred pe cuvant :) stiu cat de prosta este mancarea din Anglia si sa ramai numai cu cartofii aia :o::o: Fii mai tare de cat ei. Stiu ca e ca in jungla dar numai asa supravietuiesti. :doh:

Sa stii ca esti super norocoasa ca mananci din supermarket... La anu la faculta imi iau self-catering, nu cozi, aleg io ce mananc... Incerc retete noi (de pe forum inclusiv), o sa fie tare de tot :P Poate nici nu o sa fie nevoie sa mananc banane prajite in ou !!!!1

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu stau cumintel la rand, indiferent daca se baga careva in fata mea, doar unde ma grabesc? Ajung in fata, plec si ma reasez la coada, pentru a invata ce este rabdarea.

 

si mai ajungi vreodata acasa? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa stii ca esti super norocoasa ca mananci din supermarket... La anu la faculta imi iau self-catering, nu cozi, aleg io ce mananc... Incerc retete noi (de pe forum inclusiv), o sa fie tare de tot :flowers: Poate nici nu o sa fie nevoie sa mananc banane prajite in ou !!!!1

Nu te mai gandi la ei si ia mancarea mai buna.. cu multe vitamine.. ca iti strici stomacul in ritmul asta. Te-as invita la mine sa mananci o ciorba de periosare si niste sarmalute ... ce spui ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu te mai gandi la ei si ia mancarea mai buna.. cu multe vitamine.. ca iti strici stomacul in ritmul asta. Te-as invita la mine sa mananci o ciorba de periosare si niste sarmalute ... ce spui ? :flowers:

Aualeu!!!

 

Taci ca incepe stomacul sa faca acid....

De fapt, parca splina facea acidu... nu conteaza...

 

In ce oras ziceai ca esti?

 

Si cum adica nu te mai gandii la ei si ia mancarea mai buna? Io iau amncarea care mai ramne, daca nu pot sa ma bag i fata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×