Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Se baga in fata

Postări Recomandate

Nu mi s-a intamplat pana acu' sa mi se bage-n fata cineva, dar eu am invatat sa "iubesc" cozile.

Intr-o vreme nu suportam sa stau la cozi, goneam cu masina peste 140 km la ora, ma indispuneau si cateva minute pe care nu le puteam gestiona, totul se derula cu o viteza peste care credeam ca-s stapana.

Voiam sa domin timpul....

Asta pana-ntr-o zi cand am descoperit ce MINUNATE-s cozile, ce fain e sa mergi ca un melc cu masina, ca poti astepta sa se fara rosu-verde-rosu-..........-rosu-verde la semafor etc.

De ce atata graba?

 

Kline, foloseste-ti şarmu', fa-le din ochi celor din jur, imbraca-ti fesa sexy si-o sa vezi cum o sa-ti dea toti baietasii prioritate. :flowers: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi s-a intamplat pana acu' sa mi se bage-n fata cineva, dar eu am invatat sa "iubesc" cozile.

Intr-o vreme nu suportam sa stau la cozi, goneam cu masina peste 140 km la ora, ma indispuneau si cateva minute pe care nu le puteam gestiona, totul se derula cu o viteza peste care credeam ca-s stapana.

Voiam sa domin timpul....

Asta pana-ntr-o zi cand am descoperit ce MINUNATE-s cozile, ce fain e sa mergi ca un melc cu masina, ca poti astepta sa se fara rosu-verde-rosu-..........-rosu-verde la semafor etc.

De ce atata graba?

 

Kline, foloseste-ti şarmu', fa-le din ochi celor din jur, imbraca-ti fesa sexy si-o sa vezi cum o sa-ti dea toti baietasii prioritate. :flowers: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Kline, foloseste-ti şarmu', fa-le din ochi celor din jur, imbraca-ti fesa sexy si-o sa vezi cum o sa-ti dea toti baietasii prioritate. :blink: :doh:

 

:flowers: Ce? De ce mi-ar da mie prioritate daca a-si fi sexi?

 

De ce graba? Ca sa nu piredem timp, si ca sa apuc si io ceva de mancare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: Ce? De ce mi-ar da mie prioritate daca a-si fi sexi?

 

De ce graba? Ca sa nu piredem timp, si ca sa apuc si io ceva de mancare...

 

 

Razi, destinde-te, fa-ti prieteni, te simt tot mai incruntat si suparat, e normal sa te tot dea unii si altii la o parte si sa ti se bage-n fata.

Poate ca nici nu te observa... :blink:

 

In postarea anterioara glumeam, kline, nu e vorba sa-ti fie corpu' sexy (in cazu' tau), ci mintea. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Razi, destinde-te, fa-ti prieteni, te simt tot mai incruntat si suparat, e normal sa te tot dea unii si altii la o parte si sa ti se bage-n fata.

Poate ca nici nu te observa... :flowers:

Nu zic ca se baga in fata numai a mea, se baga in general in fat intregii cozi! Coda de 100 de persoane si ei intra dupa 3-4 persoane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu zic ca se baga in fata numai a mea, se baga in general in fat intregii cozi! Coda de 100 de persoane si ei intra dupa 3-4 persoane

 

 

Nu pricep cum o suta de oameni, ofticati si-nfometati, nu pot tine piept la cativa nedisciplinati care tot fragmenteaza randul.

Si apoi..... voi nu aveti un administrator de sala, un supraveghetor, pt a preintampina astfel de comportamente?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi s-a intamplat pana acu' sa mi se bage-n fata cineva, dar eu am invatat sa "iubesc" cozile.

Intr-o vreme nu suportam sa stau la cozi, goneam cu masina peste 140 km la ora, ma indispuneau si cateva minute pe care nu le puteam gestiona, totul se derula cu o viteza peste care credeam ca-s stapana.

Voiam sa domin timpul....

Asta pana-ntr-o zi cand am descoperit ce MINUNATE-s cozile, ce fain e sa mergi ca un melc cu masina, ca poti astepta sa se fara rosu-verde-rosu-..........-rosu-verde la semafor etc.

De ce atata graba?

 

 

:flowers:

 

Iexact!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pricep cum o suta de oameni, ofticati si-nfometati, nu pot tine piept la cativa nedisciplinati care tot fragmenteaza randul.

Si apoi..... voi nu aveti un administrator de sala, un supraveghetor, pt a preintampina astfel de comportamente?

A incercat directorul adjunct sa supravegheze, dar s-a plictisit....

 

 

Pai chestia e ca mai incearca 1-2 sa comenteze, dar nimeni nu ii sustine.

 

Nu exista unitare. Daca nu ii stii limba cuiva nu te poti imprietenii cu el. Eu a-si putea fi un prieten bun de exemplu cu Grorge, daca a-si sti rusa. Anul asta nu mai sunt decat 2 vietnamezi in scoala si de aia m-am imprietenit cu ei, ca au trebuit sa vorbeasca engleza... nu mai erau o nationalitate predominanta. Dar anul trecut cum era sa ma imprietenesc fara sa stiu vietnameza?

 

Asa, ar trebui sa fie o nationalitate puternica care sa se opuna.... Dar care sa fie? Iranienii, rusii si Kazacii sunt puternici dar chiar ei sar coada. Chinezii sar mai la mijloc (sunt mai simtiti).

 

Chestia e ca rareori se baga fara sa fie un prieten acolo. Si deobicei merg pe rand...

 

De exemplu, daca e unu care stie rusa stii ca rusii si kazacii o sa intre la el, mai mult ca garantat.

 

Cand am un iranian in fata, stiu ca imediat toti iranienii o sa se bage la el, nu la coada.

 

Atunci, prima data (la deschiderea topicului) unu a sarit fara sustinere, si nu m-am gandit ca o sa vina si altii peste el. Dar, cand l-au vazut, s-au bagat si ceilalti de aceiasi natie la el... (nigeiranii). Si fiindca s-au bagat si ei, hai si Tanzanianul. Si fiindca un nigerian era prieten cu un mexican, hai si mexicanul... ce sa le zic io? Nimeni nu a zis nimic...

 

Cateodata sare lumea si la mine. Adica se bazeaza pe mine ca sprijin ca sa se bage. Asta se intampla in special anu trecut, anu asta nu prea... ca nu mai am atatia prieteni. Anul trecut trebuia sa cunosti pe cineva mai bine ca sa sari la el, acum, ii stii numele hai la asta.

 

Dar si anul trecut erau exceptii, o turcoaica de exemplu, sarea tot timpul in fata indiferent daca cunostea pe cineva sau nu... si dupa ce sarea, cu tupeu, ii tragea si pe ceilalti (prietenii ei) la ea.

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca a fost o saptamana buna... daca s-au bagat cativa francezi in fata mea.... in spatele meu au intrat toate triburile iranului, de fiecare data, dar ce conteaza asta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vesnic nemultumit ...:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×