Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan

Google AdSense

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu o intrebare - primesti bani de la Google prin AdSense daca intr-o luna ti se strang 100 de USD, sau primesti banii indiferent de perioada in care se aduna aceasta suma minima??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o intrebare - primesti bani de la Google prin AdSense daca intr-o luna ti se strang 100 de USD, sau primesti banii indiferent de perioada in care se aduna aceasta suma minima??

 

Nu conteaza perioada. Daca ai depasit suma de 100$ ti se trimite un cec cu banii.

Daca doresti sa renunti si ai mai mult de 10$ de asemenea vei primi banii acumulati (asta e o regula mai noua - cred ca de azi, pana acum ii primeai la sfarsitul anului si nu era nici o limita).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai am o intrebare - am citit pe undeva ca exista o modalitate de a selecta anunturile care iti apar pe site.

Uite, de exemplu mie imi apare ceva despre motostivuitoare, care mie nu mi se pare ca ar avea nici in clin nici in maneca cu site-ul meu de fotografie. Daca stiti cum se poate sa-ti selectezi cumva anunturile, dati-mi si mie o idee, va rog.

 

Thx,

Narci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu poti sa alegi site-urile care sa apara poti sa alegi doar pe cele care nu vrei sa apara.

Vezi care este adresa site-ului cu motostivuitoare si apoi mergi la Ad Settings -> URL filter si o completezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am lamurit :(

 

Bogdan, multumesc mult pentru raspuns :) :). Prompt ca si de obicei si la obiect ;) :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut

Tocmai am inscris si eu site-ul www.loans.xhost.rola google adsence. Vizitati-la si dati un clicca pls  8)

[snapbacca]27442[/snapbacca]

 

Vezi ca e clauza care nu iti da voie sa pui persoane sa apese si risti excluderea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×