Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Yves Rocher: gelurile de dus cu extracte naturale si crema de maini cu germeni de grau e foarte buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna...folosesc si eu de ceva vreme produsele lor si pana acum nu m-au dezamagit. as vrea sa incerc benzile de ceara rece pt epilat, dar vreau sa stiu daca le-a mai incercat cineva si chiar au epilat. Sunt mai reticenta fata de ceara rece pt ca am incercat si de la alte firme de renume, ca sa zic asa, si nu au fost bune de nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Riche Creme, antirid (este o cutie bordo maronie) nu merita.

 

depinde de ten, poate. eu ma impac foarte bine cu Riche Creme. cel mai mult imi plac fardurile pt. ochi crema, in cutiutele alea mici ca niste borcanele.

 

dar am descoperit foarte recent produsele dr. Pierre Ricaud, care sunt si mai bune, dupa mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am folosit si eu cu ceva timp in urma un parfum; e bun intr-adevar dar scump si parerea mea e ca nu se merita. Sunt multe produse de calitate, de care am fost f multumita si mult mai ieftine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am folosit pana acum doar un tus de ochi care este foarte bun..nu am ce sa ii reprosez.Magazin e in Mall Plaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mi-am facut acum o comanda, dar e prin posta. Gasisem un catalog intr-o revista cu 30 % reducere, cu gentuta, cu un cadou surpriza :P incat nu am rezistat. Sper sa nu ajunga la Craciun :crazy: E prima oara cand le voi folosi asa ca inca nu-mi pot da cu parerea in ceea ce priveste calitatea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm, maine poimaine e o luna de la comanda, cred ca tot de Craciun ajung :yes:

Nu inteleg. Se fac in Franta? Le fac pe loc? De ce intarzie atat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No, ca tot ma gandeam la ei mi-a sosit azi pachetelul :flowers: . Mi-a placut ca am primiot mai intai un sms in care imi ziceau data cand l-au expediat si costul :( Acum au o alta oferta tentanta l acare ma gandesc :huggles:

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×