Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

caut profesor ...de injurat ...:)

adica ..sa ma invete sa injur ..:rot:

 

adica forumu ista nu te invata asta ? :yahoo:

recunosc, injur ... sanatos, de mama, de zei ... fara organe, in schimb... :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Academicienii de la o universitate au descoperit secretul unei vieti lipsite de stres :cry: !!!

 

In sfarsit o chestie la care Romanii au fost in fata tuturor! :o:

 

<a href="http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/norfolk/7047536.stm" target="_blank">http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/norfolk/7047536.stm</a> :-

 

Daca stau sa ma gandesc, asa e. Nu conteaza pe cine/ce injuri, sau despre ce injuri. Ideea e sa-ti satisfaci nevoia de a-ti "exterioriza" dracii cumva. Eu de multe ori nici nu ma adresez unor persoane, ci unor situatii sau obiecte.

De pilda, cand dai cu piciorul intr-o masa, sau intr-un scaun/pat, si doare... e firesc sa scapi niste cuvinte 'frumoase'.

Totusi n-as injura in gura mare (in public), ca in mahala :doh:

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu injur decat ori mi se ofera ocazia(in gand sau nu,depinde de circumstante)..

Nu sunt mandra de lucrul acesta,dar pe moment mi se pare cea mai buna metoda de exteriorizare.. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, normal ca injur atunci cand sunt extrem de nervoasa. Si nu pentru ca "scap" ci pentru ca asa simt nevoia- nu ma cenzurez decat in cazul in care sunt in public sau de fata cu persoane pe care nu le cunosc. Asa cum barfa poate avea efecte terapeutice, si injuratul la fel. De asemenea, nu ma deranjeaza nici limbajul plastic, atunci cand e cazul si atunci cand cel care il foloseste stie sa o faca: inteligent si cu mult umor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caut profesor ...de injurat ...:spiteful:

adica ..sa ma invete sa injur ..:jester:

Mergi la un meci de fotbal,si ajungi doctor.Daca nu,mergi in Maramures...acolo o sa-ti auda urechile crema injuraturilor de pe la noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×