Sari la conținut
Forum Roportal
irinuca76

De ce este asa greu sa treci peste o despartire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din orgoliu .

 

Desi ne este greu sa recunoastem suferinta dupa o despartire este intretinuta si de orgoliu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dc ne este atat de greu sa trecem peste despartirea de persoana iubita ,...mai ales atunci cand @ti se dau papucii@ ...mie cel putin ..imi este foarte greu

 

este foarte greu, dar timpul vindeca totul, iti va aduce alinare, putina uitare ... dar mereu va ramane intr-un colt al inimii tale si al mintii ... vei intalni intr-o zi cineva care te va iubi cu adevarat si te va aprecia ... Viata merge mai departe :cheer: :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este foarte greu, dar timpul vindeca totul, iti va aduce alinare, putina uitare ... dar mereu va ramane intr-un colt al inimii tale si al mintii ... vei intalni intr-o zi cineva care te va iubi cu adevarat si te va aprecia ... Viata merge mai departe :) :cheer:

 

 

da, viata merge mai departe....vei ierta...dar, de uitat, n-o sa uiti..

si, asa e.....intotdeauna cand ti se inchide o usa....altele abia asteapta sa se deschida pt. tine.... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca nu voi mai gasi alta ca fosta mea iubita...am cunoscut sute de fete dar ca ea nici una...de asta e grea si insuportabila despartirea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca iti fuge pamantul de sub picioare si te simti mic, singur si neajutorat in fata viitorului care apare dintr-o data sumbru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te uiti la poze unde erai impreuna, si iti dau lacrimile de dor...cand revezi zambetul si iti reamintesti sarutul...si oftezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca nu voi mai gasi alta ca fosta mea iubita...am cunoscut sute de fete dar ca ea nici una...de asta e grea si insuportabila despartirea...
Nici n-ai putea gandi altfel. Cel putin, nu acum.
te uiti la poze unde erai impreuna, si iti dau lacrimile de dor...cand revezi zambetul si iti reamintesti sarutul...si oftezi
Ma macina o intrebare. Raspunde-mi doar daca doresti.

De ce nu lupti pentru ea daca o iubesti atat de mult? E mai usor sa renunti si sa te resemnezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici n-ai putea gandi altfel. Cel putin, nu acum. Ma macina o intrebare. Raspunde-mi doar daca doresti.

De ce nu lupti pentru ea daca o iubesti atat de mult? E mai usor sa renunti si sa te resemnezi?

ca numai vrea ea...si am obosit...umilinta are si ea o limita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca numai vrea ea...si am obosit...umilinta are si ea o limita...
Iubirea nu are limite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubirea nu are limite.

din pacate are...dar oricum era vorba in context de alteva...umilinta...cand numai primesti ce oferi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×