Sari la conținut
Forum Roportal
BonJovi

Diferenta de varste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 21 de ani si cred ca in timp m-am cam indragostit de o femeie de 35 de ani (maritata si cu un copil)!Nu a fost ceva instant ci in timp, fara sa vreau, sa ajuns la asa ceva! Uneori ma acuz pentru chestia asta, alteori nu! Uneori imi pun in cap ca fac o greseala imensa, alteori nu! Nici eu nu stiu ce sa fac de acum! Si culmea ca si persoana in cauza simte la fel pentru mine! Nu stiu ca sa zic de la ce a inceput totul, ci fara sa vreau sa ajuns asa! Acum as vrea sa nu o fi cunoscut ca sa nu ii fac rau.. acum i-as face rau daca nu as mai tine legatura cu ea!

As avea nevoie de ceva sincer!

 

Daca sunteti indragostiti merita sa va iubiti, sa treaca focul... Pentru viitor las-o mai moale, nu cred ca esti pregatit sa-ti asumi responsabilitatea ce decurge din intemeierea unei familii. Este doar o parere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu toate astea, nu e de lepadat faptul ca el este la o varsta frageda, poate prea frageda, iar ea... ei bine.. nu stiu ce sa spun despre ea.

 

:haha: nu?!

Ea..

Ea ar trebui sa aiba mai multa minte. Sa gestioneze mai bine relatia.

:lol2: Faptul ca baiatu` e aici cu noi denota tocmai contrariu`.

Editat de mareexecutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce?pun pariu c-ai inteles ca ti-a sugerat sa te sinucizi ei bine ... nu-i asa :haha:

 

nu mai..am inteles ceva de genul sa iti pastrezi vesnic sufletul tanar..dar ce te faci cu responsabilitatile..si nu numai fata de tine ci si afta de altii care depind de tine?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca sunteti indragostiti merita sa va iubiti, sa treaca focul... Pentru viitor las-o mai moale, nu cred ca esti pregatit sa-ti asumi responsabilitatea ce decurge din intemeierea unei familii. Este doar o parere...

 

 

unde sa se iubeasca, sa "treaca focul"....la el, sau la ea? :lol2: :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unde sa se iubeasca, sa "treaca focul"....la el, sau la ea? :lol2: :haha:

 

 

.... in natura , la iarba verde....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce e ala susicid? :lol2: :haha:

 

am vrut sa scriu SUICID, hmm..sper ca era o intrebare serioasa :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unde sa se iubeasca, sa "treaca focul"....la el, sau la ea? :lol2: :haha:

 

 

.... in natura , la iarba verde....

 

 

buzdugan....ai dori ca ea să fie soţia ta şi altcineva să-i dea unui băiat de 21 de ani sfatul ăsta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buzdugan....ai dori ca ea să fie soţia ta şi altcineva să-i dea unui băiat de 21 de ani sfatul ăsta ?

 

Lupini, tu ai dreptate numai ca iubirea patimasa nu prea tine seama de sfaturile noastre... iar indemnul la iarba verde este un spirit de gluma.

Daca ai citit in continuare postarea ai vazut parerea mea.... sa fie responsabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lupini, tu ai dreptate numai ca iubirea patimasa nu prea tine seama de sfaturile noastre...Daca ai citit in continuare postarea ai vazut parerea mea.... sa fie responsabil.

 

Da, iubirea pătimaşă e aşa cum spui tu......şi acest aspect este uneori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×