Sari la conținut
Forum Roportal
BonJovi

Diferenta de varste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda, seriozitatea este la mare preţ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Facem o comparaţie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O comparatie religioasa?

ce erai tu Lupini, protestant?

Elena....aici e un topic numit : Diferenţa de v

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai numai 21 de ani...esti tanar si liber..ca sa poti sa te maturizezi si sa te dezvolti ai nevoie ca la varsta asta sa nu fii prins de multe responsabilitati..ea are un copil..are o casnicie care cine stie cum merge din cate imi spui...ea a experimentat deja ceea ce tu de abia acum incepi sa descoperi.

daca ai ramane cu ea si te-ai aprofunda intr-o iubire poate nu imposibila dar extrem de dificila, ar trebui categoric sa iti sacrifici tineretea ..si probabil cei mai frumosi ani

si din cate vad,nu prea vorbesti de o mare iubire, asa ca poate vei trece chiar usor peste ea...si sincer, o femeie la 35 de ani poate si doar sa fii intrat in disperarea unei "plafonari" a casniciei..dar are 35 de ani !!! - dar asta nu arata ca ar fi gata sa renunte la familia ei, chiar daca poate acum e confuza

 

 

ps:uite-te la oamenii de 45 de ani..femei chiar..tu atunci o sa ai doar 30, ce sa mai zic de cand o sa ai tu 40 ea o sa aiba 55!!..so..chiar vrei sa iti traiesti viitorul langa ea?..de fapt, crezi ca ar putea exista un "viitor" langa ea?..

si in plus de asta, gandeste-te la copilul ala...risti sa destrami o familie..ai suporta asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baiatul a spus clar ca nu vrea sfaturi......vrea sa stie cum ne-am descurca noi , in situatia lui... :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hey stupid_me, cine vorbeste aici de casatorii, lasa-i sa se iubeasca, asa niste bariere mentale au unii oameni! :haha:

 

corect, fara sfaturi, eu as merge!

Editat de laird

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
baiatul a spus clar ca nu vrea sfaturi......

 

aaa... da ?! :haha:

 

moama si ce sfatosi eram ! :lol2:

 

 

 

vrea sa stie cum ne-am descurca noi , in situatia lui... :lol2:

 

simplu , da'i ceea ce are nevoie, insa fara sa'si destrame familia .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
baiatul a spus clar ca nu vrea sfaturi......vrea sa stie cum ne-am descurca noi , in situatia lui... :haha:

Eu unul nici nu m-aş g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×