Sari la conținut
Forum Roportal
BonJovi

Diferenta de varste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

imi pare rau sa te contrazic, da' nici macar acolo :haha:

Doream să scriu asta, dar mi-am zis că mai bine nu. Oricum , idealul matematic e "mai ideal" dec

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum , idealul matematic e "mai ideal" dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revin cu afirmatia :''age is just a number''....am vazut cazuri cand pers de 20-30 de ani au sufletele imbatranite rau...si cazuri cand ei/ele la 45-50-55 au suflete tinere. Gura lumii pe mine ma lasa rece, eu sunt casat cu un tip cu 28 de ani mai in varsta si ne-am luat ca ne iubim, nu ca e bogat, nu ca are eu mai stiu ce averi..cum multi ar crede ca e motivul...oameni buni...alegeti sa traiti alaturi de cine va fericeste, nu lasati lumea sa aleaga pt voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
revin cu afirmatia :''age is just a number''....am vazut cazuri cand pers de 20-30 de ani au sufletele imbatranite rau...si cazuri cand ei/ele la 45-50-55 au suflete tinere. Gura lumii pe mine ma lasa rece, eu sunt casat cu un tip cu 28 de ani mai in varsta si ne-am luat ca ne iubim, nu ca e bogat, nu ca are eu mai stiu ce averi..cum multi ar crede ca e motivul...oameni buni...alegeti sa traiti alaturi de cine va fericeste, nu lasati lumea sa aleaga pt voi

 

 

:P

ai dreptate....diferenta de varsta nu conteaza, atunci cand exista iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×