Sari la conținut
Forum Roportal
BonJovi

Diferenta de varste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu unul nici nu m-aş g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hey stupid_me, cine vorbeste aici de casatorii, lasa-i sa se iubeasca, asa niste bariere mentale au unii oameni! :haha:

 

corect, fara sfaturi, eu as merge!

 

baiatul zicea ceva de genul ca nu vrea simple aventuri..si o casnicie are mai multe sanse sa mearga mai departe..dar daca el se baga si ea e "confuza"..tot ce va face e sa lase o rana adanca in casnicia lor..si mai e si copilul

apropo laird, tu ai copii? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa-i sa se iubeasca, asa niste bariere mentale au unii oameni! :lol2:

 

corect, fara sfaturi, eu as merge!

Evident că au bariere mentale. Nu putem face orice

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Băiatul are doar 21 de ani şi trebuie să primească exemplele cele mai bine !

 

 

Lupini, crezi ca esti cel mai bun exemplu pentru el? Tu si ideile tale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci

....un barbat tanar care se indragosteste de-o femeie mai in varsta, trebuie sa se gandeasca la cum va arata ea peste 10-15 ani...

un barbat mai in varsta, care se indragosteste de-o femeie mai tanara...trebuie sa se gandeasca cum va arata el peste 10-15 ani

 

in ambele cazuri....barbatul e cel care va avea de suferit... :haha:

femeia(indiferent de ce varsta are)....e o cantitate neglijabila de care nu trebuie sa se tina seama.... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci

....un barbat tanar care se indragosteste de-o femeie mai in varsta, trebuie sa se gandeasca la cum va arata ea peste 10-15 ani...

un barbat mai in varsta, care se indragosteste de-o femeie mai tanara...trebuie sa se gandeasca cum va arata el peste 10-15 ani

 

in ambele cazuri....barbatul e cel care va avea de suferit... :lol2:

femeia(indiferent de ce varsta are)....e o cantitate neglijabila de care nu trebuie sa se tina seama.... :lol2:

 

mdea... eu zic sa mai stea, poate apare si vreo virgina . :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
baiatul zicea ceva de genul ca nu vrea simple aventuri..si o casnicie are mai multe sanse sa mearga mai departe..dar daca el se baga si ea e "confuza"..tot ce va face e sa lase o rana adanca in casnicia lor..si mai e si copilul

apropo laird, tu ai copii? :lol2:

 

Nu am copii, dar am trait o experienta similara, nu am daunat nimanui, am fost discret. Nu a trebuit nici sa cresc copii, nici sa-i alaptez, nici sa tin predici, a fost doar bine, am invatat o gramada, si oricind as mai face la fel! :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×