Sari la conținut
Forum Roportal
BonJovi

Diferenta de varste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...nu conteaza acolo unde exista multa iubire... daca e doar pasiune sau adoratie se stinge sau se impiedica relatia...ca in nenumarate cazuri din pacate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...nu conteaza acolo unde exista multa iubire... daca e doar pasiune sau adoratie se stinge sau se impiedica relatia...ca in nenumarate cazuri din pacate

 

 

ella, asta se intampla si in cazul persoanelor de aceeasi varsta... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
revin cu afirmatia :''age is just a number''....am vazut cazuri cand pers de 20-30 de ani au sufletele imbatranite rau...si cazuri cand ei/ele la 45-50-55 au suflete tinere. Gura lumii pe mine ma lasa rece, eu sunt casat cu un tip cu 28 de ani mai in varsta si ne-am luat ca ne iubim, nu ca e bogat, nu ca are eu mai stiu ce averi..cum multi ar crede ca e motivul...oameni buni...alegeti sa traiti alaturi de cine va fericeste, nu lasati lumea sa aleaga pt voi

 

Tu crezi că un băiat la 21 de ani va şti cum să crească un copil, care, nici nu e al lui ? Ampera, unui băiat de 21 de ani

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu crezi că un băiat la 21 de ani va şti cum să crească un copil, care, nici nu e al lui ? Ampera, unui băiat de 21 de ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este foarte greu sa teoretizezi relatiile, sa le diseci si sa analizezi fiecare parte separat. Relatiile dintre oameni se pot privi in ansamblu, global. Daca iei o floare si o desfaci in petale, stamine, gineceu, sepale etc. piezi esenta ei: si anume inflorescenta.

 

De acord !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gandeste-te ca sunt unii barbati, care, la 21 de ani au si sotie, si copil....deci, pica chestia ca n-ar fi in stare sa fie responsabil sa creasca un copil

Acel bărbat de 21 de ani, a fost martor la naşterea copilului lui, la pl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×