Sari la conținut
Forum Roportal
Ma

Atitudinea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ok . Vreau sa-nteleg si acest aspect .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io nu sunt vb despre femei 'discrete' pt ca asta inseamna ca sunt perfecte pt mine..ci vb ca oricum..si fetele alea frumoase de care ziceai, ca daca sunt perfecte nu ies in evi9denta ..sau ceva de genul...aia intreb..de cand exista perfectiune?

nimeni nu e perfect, ca e frumos, ca e urat

 

Off, Da Vinci a incadrat perfectiunea in proportii, ceea ce ziceam eu, e ca fiecare apare ca fiind perfect in ochii cuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt femei a caror feminitatea emana prin toti porii . Si daca le-ai pune un sac si tot ar fi mai femei decat altele imbracate in briliante .

Feminitatea este o caracteristica pe care putine femei stiu sa si-o puna in evidenta si sa atraga privirile celorlalti . Feminitatea este o forma de exprimare a ceea ce se afla in sufletul si-n mintea acelei femei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am pus deseori intrebarea . Ce atrage privirea celorlalti , la o femeie ?

Am vazut femei " urate " , care atrageau ca un magnet si din contra femei frumoase care treceau , fara a face pe cineva sa intoarca capul dupa ele .

Cand spun atitudine ma refer la tinuta femei respective , la modul in care isi tine umerii , pieptul , la mers , la eleganta .

Nu vreau sa extind subiectul si la imbracaminte , aceasta este un accesoriu care doar implineste tinuta unei femei .

 

pot sa spun ce ma atrage la un barbat....nimic si totul...e chestie de CLICK...atat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La un barbat ma atrage tot atitudinea acestuia , modul in care are tinuta , sclipirea din ochi si mai ales o persoana super haioasa .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Off, Da Vinci a incadrat perfectiunea in proportii, ceea ce ziceam eu, e ca fiecare apare ca fiind perfect in ochii cuiva.

 

ok, acum ca ai refolmulat: de acord cu tine!:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok, acum ca ai refolmulat: de acord cu tine!:cheer:

 

Tu esti perfecta pentru cei care au ochi sa te vada . :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La un barbat ma atrage tot atitudinea acestuia , modul in care are tinuta , sclipirea din ochi si mai ales o persoana super haioasa .

 

Sclipirea din ochi. Asta este esenta. Nu ti-ai dat seama ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sclipirea din ochi. Asta este esenta. Nu ti-ai dat seama ?

 

asa ca amuzament, daca omul ala nu are sclipire in ochi pana nu te descopera pe tine? :cheer:..se poate intampla si asa ceva :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×