Sari la conținut
Forum Roportal
LightHammer

De ce esti infuriat azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

S-au trezit toate tutele sa militeze pt dreptul de a-si alapta bebelusii in public. Si fac asta pozandu-se cat mai dezgolite. Mi-e sila. Nu am auzit pana acum de niciun caz in care vreo femeie sa fie blamata la noi in tara pt ca si-a alaptat copilul in public, eu insami mi-am alaptat copiii peste tot si n-am intampinat nicio problema. Poti alapta  fara probleme asigurandu-te ca esti decenta atunci cand hrănești copilul, iar pt asta nu e necesar sa te dezgolesti excesiv si exista batiste suficient de mari care te pot acoperi. Nu inteleg de ce ti-ai expune copilul si te-ai expune pe tine insati curiozitatii altora.

Editat de Fiero
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da uita-te aici la goliciune si politia n-are cum sa intervina!!!

evz.ro/sex-prejudecati-untold-fortele-ordi.html

 

Am avut si eu copiii mici dar decenta am pastrat.  Nu tin minte sa fi fost caz sa fiu nevoita sa alaptez in public ca primul copil nu voia deloc bunatatea, a trecut direct pe mancare. Fiul se juca mai mult decat manca si murea de foame, l-am înțărcat devreme si ne-am inteles mai bine cu biberonul.  

 

 

In State parca este ilegal actiunea in locuri publice dar am vazut femei mexicance in Walmart ca se ascund intre rafturi unde nu-i trafic mare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Un tânăr de 18 ani a bătut crunt doi bătrâni, chiar în timpul liturghiei!

Agresorul a luat apoi cutia milei şi i-a lovit pe toţi cei care i-au ieşit în cale, in Seini, Maramures."

 

evz.ro/incident-socant-in-biserica.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-au trezit toate tutele sa militeze pt dreptul de a-si alapta bebelusii in public. Si fac asta pozandu-se cat mai dezgolite. Mi-e sila. Nu am auzit pana acum de niciun caz in care vreo femeie sa fie blamata la noi in tara pt ca si-a alaptat copilul in public, eu insami mi-am alaptat copiii peste tot si n-am intampinat nicio problema. Poti alapta  fara probleme asigurandu-te ca esti decenta atunci cand hrănești copilul, iar pt asta nu e necesar sa te dezgolesti excesiv si exista batiste suficient de mari care te pot acoperi. Nu inteleg de ce ti-ai expune copilul si te-ai expune pe tine insati curiozitatii altora.

Pai asta cu alaptarea in public a fost o diversiune, ca sa nu se mai vorbeasca despre pensiile speciale si despre achizitiile de armament american fara offset, plus ca a avut loc si cresterea contributiilor pentru persoanele cu venituri mici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1 mexican si 1 indian, dentisti, au operat pe mandibula unei doctorite si l-au desfigurat-o pentru $90.000 in america ... 

 

 

evz.ro/romanca-desfigurata-clinica-1.html

 

Sa fi avut si ObamaCare ca in acel plan am vazut doar doctori unu si unu!!!    Pacat ca nu s-a dus inainte si pe la alti doctori sa ceara sfaturi inainte de operatie asa de serioasa.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Majestatea Sa Regele Mihai I și Alteța Sa Regală Principesa Moștenitoare Margareta, Custodele Coroanei, au luat cunoștință despre intenția fiului Principesei Elena, domnul Nicolae Medforth-Mills, de a se căsători.      Regele a răspuns nepotului său, urându-i fericire și pace sufletească, precum și puterea de a lua decizii corecte. Majestatea Sa a menționat, încă o dată, că decizia de a retrage titlul de principe al României și calificativul de Alteță Regală, precum și decizia de a scoate pe Nicolae din Linia de Succesiune rămân neschimbate, după căsătoria acestuia."

 

 

evz.ro/regele-mihai-binecuvantarea-printul-nicolae-insoara.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cateva zile apare in ziar ca regele romanilor e in conditie stabila dar slabit si alte sfori cu miere de lins ... gasesc de prost gust si fara rost daca nu scriu adevarul ca e pe moarte sau a murit ca doar asta urmeaza!!!

Ofera cu lingurita mica informatia sa nu se sperie poporul sau ce cred ca fac.  Nu prea au simpatizanti acei straini care-si lenevesc zilele in Elvetia.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×