Sari la conținut
Forum Roportal
mirela b

Cum v-ati "trezit"?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma bucur cand sunt apreciat........

 

Si noi, astia cu IQ-ul mic ne mai bucuram, sa stii, cand primim un compliment de la cei destepti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu; ne pare rau sa te dezamagim....

Gresesti............Coana mare a avut revelatia ca trebuie sa tinem sambata evreiasca, din VT. Ha, haaaaaaaaaa :beee: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subiectul e deschis evident pentru cei care cred in Dumnezeu, in ceva mai presus, intr-o forma de energie (sau cum vrea sa-i zica fiecare). Ce circumstante v-au determinat sa deveniti credinciosi? Triste? Fericite? Vreo revelatie? V-a schimbat "trezirea" viata intr-un mod clar sau nu neaparat?

 

Nu vreau citate din Biblie, alti autori etc. As vrea experiente proprii. Cine nu simte nevoia sa dea detalii intime, sa nu le dea. Cine da - da.

 

Merci.

 

Educatia din familie cred...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subiectul e deschis evident pentru cei care cred in Dumnezeu, in ceva mai presus, intr-o forma de energie (sau cum vrea sa-i zica fiecare). Ce circumstante v-au determinat sa deveniti credinciosi? Triste? Fericite? Vreo revelatie? V-a schimbat "trezirea" viata intr-un mod clar sau nu neaparat?

 

Nu vreau citate din Biblie, alti autori etc. As vrea experiente proprii. Cine nu simte nevoia sa dea detalii intime, sa nu le dea. Cine da - da.

 

Merci.

 

Te referi la trezirea puterilor spirituale?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Subiectul e deschis evident pentru cei care cred in Dumnezeu, in ceva mai presus, intr-o forma de energie (sau cum vrea sa-i zica fiecare). Ce circumstante v-au determinat sa deveniti credinciosi? Triste? Fericite? Vreo revelatie? V-a schimbat "trezirea" viata intr-un mod clar sau nu neaparat?

 

Nu vreau citate din Biblie, alti autori etc. As vrea experiente proprii. Cine nu simte nevoia sa dea detalii intime, sa nu le dea. Cine da - da.

 

Merci.

 

 

=============================================================================

 

 

Daca as spune de mine ar fi f. mult de povestit,dar daca explic situatzia altora pt.mine este cu mult mai usor.

Pot sa spun ca foarte multzi inca nu sau trezit. Bajbaie ca prin intuneric si umbla dupa adevar ca somnambulul pe strasina casei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×