Sari la conținut
Forum Roportal
Thelightlife

They Sold Their Soul for Rock and Roll

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Come to think of it, numele topicului asta s-ar potrivi bestial unui album de rock, sau unei istorii a rock-ului :D ;) ;)
Black Sabbath :P au un best of cu numele asta scos prin 1975
Ascult alt fel de muzică deşi,
Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Black Sabbat :lol: au un best of cu numele asta scos prin 1975

 

 

Asa e, doar ca e: "We sold our soul for rock'n roll".

 

Sabbath trebuie sa fie, intr-adevar, una din trupele cele mai daunatoare, conform initiatorului topicului. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa e, doar ca e: "We sold our soul for rock'n roll".

 

Sabbath trebuie sa fie, intr-adevar, una din trupele cele mai daunatoare, conform initiatorului topicului. :lol:

yeah dude , evil music!

stii melodia asta? Computer God ? e un masterpiece

 

 

Waiting for the revolution

New clear vision - genocide

Computerize god - it's the new religion

Program the brain - not the heartbeat

am pus versurile doar ca sa se isterizeze cei care au treaba cu muzica , in sensul rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-auzi mai!!! nu ai cum sa faci bine in rit ortodox sau catolic? Dar cine te impiedica dragul meu? :lol: POti sa fci bine si dca esti budhist, si daca esti ateu! IAR PUNE CRESTINISMUL MONOPOL PE MORALITATE SI PE BINE????

 

Da, poate face bine şi cine e ateu, , musulman, german, psd-ist ;) .....oricine. Am dat exemplul ăla doar pentru a arăta că nu există o ruptură

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrati - aici si urmariti clipurile din cadrul blog ului. Acesta este adevaratul chip al muzicii rock !!! Iar cei care spun ADEVARUL sunt huliti de avocatii diavolului, adeptii muzicii - sataniste - rock si o parte din cea pop.

In Biblie se spune: "Cine aude trompeta sunand si nu spune si altora, are mainile patate de sange". Faceti posibil ca acest material sa fie vazut de cati mai multi semeni. Trimiteti adresa la toate cunostintele pe care le aveti si rugati-i sa faca acelasi lucru.

De ce nu pui imagini cu predicatorii din bisericile care sustin liberul arbitru? Aia sunt mai rai decit cei din formatiile rock.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu pui imagini cu predicatorii din bisericile care sustin liberul arbitru? Aia sunt mai rai decit cei din formatiile rock.

 

:lol: Asta ar insemna că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este rau, insa nu e apa otravita de veninul sarpelui ... Apa=Cuvintul iar otrava este doctrina falsa.

 

Am

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×