Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Il pierd...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ohh...situatia e la fel.avem dar e egal cu 0 ca nu se bazeaza problema pe tema asta...tin mult la el dar e mai bn sa incerc sa ma linistesc ca nu am cum sa impiedic finalul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok Danielle, de acum tre' sa fii atenta, ptr ca din cate stiu au trecut examenele. Vezi daca isi revine...sau nu... Mult succes :*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tot ce fac in clipele astea e sa astept.deja miam dat seama ca nu prea mai am ce sa fac si sunt gata sa iau cea mai grea decizie...ma doare inima...sper ca totul sa revina la normaltot ce fac in clipele astea e sa astept.deja miam dat seama ca nu prea mai am ce sa fac si sunt gata sa iau cea mai grea decizie...ma doare inima...sper ca totul sa revina la normal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa'ti revii Danielle. Trebuie doar sa ai putina rabdare. Nu e usor sa uiti pe cineva, dar cu timpul ranile se cicatrizeaza. Poate chiar ai sa gasesti pe cineva care te va ajuta sa treci mai usor peste asta. :yahoo: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fiu rautacioasa dar e clar deja, barbatii cand devin distanti ... un singur lucru explica de cele mai multe ori comportamentul lor s-au plictisit!!! si noi ce facem in timpul asta? :yahoo: nu draga, i-a atitudine si vorbeste cu el serios, ca tot aia e ori acum ori altadata. e mai bine sa discutati cat mai repede! din punctul meu de vedere comunicarea este punctul de plecare in rezolvarea tuturor problemelorsi inca ceva cred ca si caldura asta de afara afecteaza creierul barabatilor. am sau nu dreptate ? :blink:

tot ce fac in clipele astea e sa astept.deja miam dat seama ca nu prea mai am ce sa fac si sunt gata sa iau cea mai grea decizie...ma doare inima...sper ca totul sa revina la normaltot ce fac in clipele astea e sa astept.deja miam dat seama ca nu prea mai am ce sa fac si sunt gata sa iau cea mai grea decizie...ma doare inima...sper ca totul sa revina la normal
te inteleg sincer pentru ca si eu trec prin ceva asemanator, dar asta-i viata si eu ma lamentez uneori dar apoi ma gandesc ca baieti mai sunt, gasim noi pe altcineva! si vedem noi cine rade respectiv plange la urma :roll: Editat de manuela86

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×