Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Il pierd...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu sunt de acord cu K0ntr0VerSy : MINTE! Si iubitul meu da bac'ul acum, si este destul de stresat, dar asta nu a schimbat nimic intre noi, chiar ne intelegem mai bine ca oricand. Cum au mai zis si ceilalti: cand iubesti nu te indeparteaza nimic de persoana iubita. E posibil sa fi gasit pe altcineva, si incearca sa te faca sa intelegi singura asta, ptr ca nu vrea sa te raneasca. Eu te sfatuiesc sa fii tare, sa incerci sa te obisnuiesti cu ideea, ptr ca atunci cand se va intampla (daca se va intampla) sa nu fie o lovitura prea dura. Iti doresc mult succes, si totusi sper sa se rezolve, sau macar sa nu suferi tu prea mult...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Indiferent cat timp trece uiti iubirea doar cand ajungi sa iubesti din nou....Regenerarea aia de care vorbesti tu e o abandonare in minciuna,o negare a esecului,a suferintei.

Si miss ...eu vorbeam de o cicatrice a sufletului.Faptul ca tu compari suferinta interioara cu cea fizica nu mi spune decat ca n ai suferit -deci n ai iubit ,caci daca ai fi iubit ar insemna ca acum traiesti prima iubire si prin urmare afirmatia cu timpul si bine mersi ti ar fi straina -.trairile fizicului nu pot fi comparate sub nici o forma cu cele ce si au radacinile in afara lui -nu degeaba se trezea unom destept urland : credinţele şi ideile nu sunt fosilizabile.-

P.S. Tu ii urasti pe toti cei ce nu s de acord cu tine sau doar pe cei ce pot avea erectii?

Asa e,ai dreptate :D N-am iubit niciodata la modul la care stiu ca pot iubi. Am iubit in felul meu,dar nu indeajuns de bine.Am iubit mediocru.M-ai prins. N-o sa-ncerc sa ma disculp.

 

In legatura cu p.s.-ul tau,aici te contrazic.De fapt,ii iubesc pe toti cei din respectivele categorii.(au personalitate)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca are rost sa va certati sau sa va judecati unii pe altii atata timp cat nici nu va cunoasteti. Fiecare are felul lui de a gandi si actiona si este liber sa faca ce vrea. Mai bine va concentrati sa o ajutati pe danielle decat sa va contraziceti intre voi. Pentru asta putem deschide un topic special. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu daca are rost sa va certati sau sa va judecati unii pe altii atata timp cat nici nu va cunoasteti. Fiecare are felul lui de a gandi si actiona si este liber sa faca ce vrea. Mai bine va concentrati sa o ajutati pe danielle decat sa va contraziceti intre voi. Pentru asta putem deschide un topic special. :D
:D

 

Nu ne certam,dar sigur suntem offtopic.

Danielle cred ca acum stie ce are de facut. Important e sa-si urmeze inima,nu sa actioneze din orgoliu :plane:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:plane:

 

Nu ne certam,dar sigur suntem offtopic.

Danielle cred ca acum stie ce are de facut. Important e sa-si urmeze inima,nu sa actioneze din orgoliu :blink:

 

Dap, dar va contraziceti degeaba aici. Promit ca deschid eu un topic special, daca nu exista deja si daca sunteti si voi de acord :D

 

ON: Danielle sper sa treaca cu bine peste asta, desi stiu ca ii este greu, dar el....nu cred ca merita ca ea sa verse lacrimi din cauza lui.

Danielle, indiferenta doare cel mai rau, iar daca ai sa fii indiferenta cu el si reusesti sa te detasezi, s'ar putea sa realizeze la un moment dat ce pierde, si sa se intoarca cu coada intre picioare. Iti tin pumnii. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce o sa fac...ma simt din ce in ce mai rau fizic si psihic.Sunt amanunte care ma deranjeaza si plang de crapa pamantul sub mn dar nu rezolv nimik...

Starea de rau continua...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce o sa fac...ma simt din ce in ce mai rau fizic si psihic.Sunt amanunte care ma deranjeaza si plang de crapa pamantul sub mn dar nu rezolv nimik...Starea de rau continua...
Danielle,de ce stimulezi universul intr-un mod negativ? Plansul si starea de rau n-or sa iti dea putere sa faci ceva bun,ci din contra.... Si esti tanara... nu se termina lumea cu un barbat...chiar daca il iubesti enorm... Iubirea trebuie sa vina din partea amandurora,nu doar din a ta... Intai lamureste-te daca cu adevarat te iubeste,inainte sa versi atatea lacrimi,printr-o discutie serioasa. Succes,iubito :D Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce pot sa zic...va multumesc pt ca ma sustineti, in aceste momente ma ajuta f mult si referitor la problema o sa incerc sa fiu mai pozitiva la gandire si sa ma detasez...daca nu o sa revina la normal atunci nu o sa mai pot face nimik si o sa ma resemnez... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii...e nasol cand depui sentimente...si incepi sa il vezi departe de tine...am mai patit asta si sincer mai bn MOR decat sa mai trec odata prin asta.chiar nu merit o bucatica de noroc in viata asta...

God damn it! :lol2: Aveţi sau nu o relaţie fizică? E mai important dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×