Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Se rupe Dinamo!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ieri dimineata, Claudiu Niculescu si Ionel Danciulescu au declarat pentru site-ul oficial al gruparii din Soseaua Stefan cel Mare ca daca suporterii continua sa-i conteste pe jucatorii de la Dinamo, vor pleca in iarna de la echipa. Gestul cuplului "NDNu pot sa cred ca...

 

Articolul complet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri dimineata, Claudiu Niculescu si Ionel Danciulescu au declarat pentru site-ul oficial al gruparii din Soseaua Stefan cel Mare ca daca suporterii continua sa-i conteste pe jucatorii de la Dinamo, vor pleca in iarna de la echipa. Gestul cuplului "NDNu pot sa cred ca...

 

Articolul complet

Pana la urma mi se pare si normal sa se intample asa. Pb principala la Dinamo o reprezinta chiar fanii! Sunt usor de remarcat prin lasitatea si actiunile violente de care au dat dovada in repetate randuri. O pb secundara ar sta in unele divergente si chiar conflicte minore inregistrate intre marii actionari ai clubului. (vezi disputele dintre Cohn si Turcu, etc) Dar acum ca au o echipa f bine inchegata, cu Zicu inapoi, cu jucatori ca Niculescu, Danciulescu, ropotan, etc si mai ales cu un antrenor de valoarea lui Zenga, chiar mi-ar parea rau de ce se intampla. Pt ca cei ce vor suferi cel mai mult vor fi tot cei din echipa+noul antrenor. Iar acestia nu sunt deloc vinovati pt reputatia tot mai patata a echipei din Stefan cel Mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×