Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Il pierd...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma ia rasul cand va citesc. Imi place la nebunie apelul asta la constiinta al vostru, si sustinerea pe care trebuie sa i-o arate, etc. E in sesiune, nu trebuie deranjat? Oh really? Saracutul. Si sa inteleg ca instictul sexual de exemplu i se inhiba timp de o luna? Ce facem daca are o erectie? Il rezolvam pe d-nul Goe ca sa nu stresam copilu'?

Danielle, eu cred ca e doar un pretext de-al lui. Daca te iubea si totul era ok, nu se departa de tine.

Verdict: MINTE.

Hai să-ţi spun o chestie secretă. Numai ţie! :flowers: Dacă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si sa inteleg ca instictul sexual de exemplu i se inhiba timp de o luna?

O luna?Hm.Destul de mult.

Ce facem daca are o erectie? Il rezolvam pe d-nul Goe ca sa nu stresam copilu'?

Erectia e erectie , examenu' e examen. :flowers:

Danielle, eu cred ca e doar un pretext de-al lui. Daca te iubea si totul era ok, nu se departa de tine.

Verdict: MINTE.

Poate dar oricum dupa o anumita perioada de relatie , lucrurile nu mai sunt ca la inceput.

Toata lumea ar trebui sa constientizeze asta.

Poate doar i se pare ca s-a indepartat , poate el este doar stresat.

Editat de OlDee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate doar i se pare ca s-a indepartat , poate el este doar stresat.

 

asta sper si eu sa fie ca il iubesc dar cred ca tot ce pot sa fac e sa astept...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai il sustin, in fata lui par detasata dar in inima mea e durere deoarece ca orice persoana care se implica sufera la gandul ca ar ramane fara persoana iubite...il inteleg si stiu ca e greu pt el...dar temerile mele tot acolo raman

In disperarea mea de a incerca sa il tin alaturi de mine imi e teama sa nu par o stresanta...

Imi e frica de perioada ce va urma...

 

Fii tu!Chiar daca i se va parea ca il sufoci asta e...nu e necesar sa te prefaci...fii optimista!si da e posibil sa minta daca se comporta asa...ai rabdare si ai sa vezi ca se va rezolva fie pozitiv sau negativ.Avand in vedere atitudinea lui nu cred ca mai depinde de tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred in povestile astea cu stresatul, intelegeti? Admit, evident ca exista stresul ala si stim cu totii ca asa e.

Chiar daca exista stresul, tot o suna pe fata, mai ia o pauza, etc etc. Si repet: ce face daca are nevoie de ea fizic? Barbatul - altfel instinctiv - isi controleaza erectiile si isi directioneaza concentrarea pe intelect bla bla bla? Sa nu cadem in penibil. Daca i se face, indiferent cat are de invatat, tot trece pe la (prin) ea.

Sincer, cred ca un baiat - barbat - whatever, nu renunta la o femeie decat pentru alta. E mai bine sintetizat asa?

Harald, tu imi faci acolo teoria unei relatiei intre un barbat si o femeie fara sens. Potoleste-te.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma tot la sex ajungem , nu?

Daca ar iubi-o ar cauta-o nu numai cand are erectie dar sa nu omitem ca barbatii isi cauta iubitele de cele mai multe ori cand le vine pofta.

Danielle , ori s-a plictisit , ori ti se pare tie ca s-a indepartat.

Una din doo .

Editat de OlDee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu cred in povestile astea cu stresatul, intelegeti? Admit, evident ca exista stresul ala si stim cu totii ca asa e.

Chiar daca exista stresul, tot o suna pe fata, mai ia o pauza, etc etc. Si repet: ce face daca are nevoie de ea fizic?

Punem pariu că nu au o relaţie fizică? :flowers: Wise guy! :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma ia rasul cand observ cum o fac unii pe atotstiutorii.Kontroversy,ai o maniera tare ciudata de a-ti sustine punctul de vedere.Sa fim intelesi,aici nu vorbim despre erectie,despre sex,despre nevoi fiziologice.Omul are 19 ani.Ma bufneste rasul cand vad ca mai exista si oameni care pun totul in seama unei nenorocite de erectii.Fii serios,viata nu-i doar instinct,chiar daca de multe ori am vorbit despre el.E normal ca in momentul in care esti in preajma bacului,sa nu-ti arda de 'bazaiala' prietenei,de pupaceli si cu atat mai mult de secs,ci doar stiu eu,ca eliberare.Doh,da,cand iubesti,nu-ti e teama ca se va sfarsi,n-ai timp sa te gandesti,nu vrei sa te gandesti,oferi totul fara sa te gandesti:'dar daca maine n-o sa mai fim,cum o sa mai traiesc?' Sa fim seriosi.Nici un om nu e de neinlocuit,nici un lucru,nici o fapta.Exista diversitate.Viata merge mai departe bine mersi cu sau fara cel pe care il iubesti.Suferim,pierdem,dar se asterne uitarea...Timpul vindeca ranile,chiar si pe cele mai adanci..Danielle,ti-am raspuns la pm-ul pe care mi l-ai scris.O sa fie bine.Nu cred ca el minte.Cred doar in acel stres.Si il pun pe seama bacului in totalitate.E totusi un pas important,ti se hotaraste un drum.

Punem pariu că nu au o relaţie fizică? :flowers: Wise guy! :focus:
Sustin afirmatia ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I was making a point. Sexul are legatura cu orice. Va dati virginei, sau ce?Hai, facem prinsoare, Harald (Andruta nu merita sa fie implicata): daca nu au o relatie fizica, cu atat mai mult ca o minte. Eu spun ca baiatul respectiv o neglijeaza - sa spun neglijeaza? - pe fata noastra pentru ca poate exista o alta fata.Vedem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sustin afirmatia ta.

Erau două afirmaţii :focus: Pot spera că le susţii pe am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×