Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Il pierd...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Esti si foarte tanara....incearca sa fii mai optimista!e pacat sa pleci capul de pe acum...eu l-am plecat si chiar daca nu imi pare rau uneori le pare rau celorlalti pentru mine.Intr-o relatie trebuie sa faci compromisuri si daca vrei totul de odata nu vei obtine nimic!nu prea pari sa ai rabdare insa incearca eu asta cred ca e secrtul pe moment..rabdarea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stii...e nasol cand depui sentimente...si incepi sa il vezi departe de tine...am mai patit asta si sincer mai bn MOR decat sa mai trec odata prin asta.chiar nu merit o bucatica de noroc in viata asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti ti-au spus sa il sustii, sa il intelegi, etc etc, eu iti spun: nu il sustine si nu il intelege ca mai incolo sa nu iti para rau ca ai facut-o si el si-a vazut de treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine sa exprimat "SeqenenreTao" o iubire adevarata intodeauna lasa o amprenta destul de adinca in suflet!

Eu nu cred in spusele cu stresul, examene .... daca iubesti nu ai nevoie de nimic nici de timp, nici de liniste... preponderent iti trebu doar persoana iubita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii...e nasol cand depui sentimente...si incepi sa il vezi departe de tine...am mai patit asta si sincer mai bn MOR decat sa mai trec odata prin asta.chiar nu merit o bucatica de noroc in viata asta...

 

cui pe cui se scoate...dac el e departe , incep sa fi isi tu departe...:o:

 

tre sa ai curaj sa te departezi daca vrei sa il apropii :jester: e verificata si rasverificata treaba :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tre sa ai curaj sa te departezi daca vrei sa il apropii :jester: e verificata si rasverificata treaba :o:

 

 

Aici are dreptate, Ella.

 

Lasa-l, nu-l stresa, nu-l cauta...dupa ce termina cu bac-ul fii distanta... (eu as zice sa-l lasi de tot de pe acum, da' nu vreau sa fiu rea, ca vezi Doamne, bitul baiat e deja stresat si tu ii mai adaugi un stres)

 

In rest, sunt de acord cu Kontroversy, daca un barbat te vrea, apai te vrea, nu exista scuze gen BAC etc...doar daca ar fi el vreun cerebral (da' la 19 ani ma indoiesc)...

 

Parerea mea: la 19 ani esti cu atat mai mult condus de instincte decat la 30 :D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa incerc sa ma departez...o sa imi fie greu dar mult mai greu imi e cand simt cum totul se duce pe apa sambetei..parca sunt blestemata sa patesc chestia asta in continuu...sau mult prea proaSTANICI NU STIU CE MAI SIMT, SUNT DEBUSOLATA ...parca e un cojmar si nu am tupeu sa dau totul naiba...o sa astept pana se termina bacul apoi ce o sa fie o sa fie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e un cerc din care nu iesi pana nu iti inveti lectia (cunosc): sa nu te mai atasezi excesiv...fa un pas afara din cerc (un gest diferit decat in comportamentele de pana acum in aceleasi situatii), indeparteaza-te si ... apare spirala hehehe

 

ai sa vezi, are sa fie bine :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e un cerc din care nu iesi pana nu iti inveti lectia (cunosc): sa nu te mai atasezi excesiv...fa un pas afara din cerc (un gest diferit decat in comportamentele de pana acum in aceleasi situatii), indeparteaza-te si ... apare spirala hehehe

 

ai sa vezi, are sa fie bine :jester:

am mai patit si imi vine sa mor de asta...sunt o proasta ca ofer sinceritate si primesc nimik...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa incerc sa ma departez...o sa imi fie greu dar mult mai greu imi e cand simt cum totul se duce pe apa sambetei..parca sunt blestemata sa patesc chestia asta in continuu...sau mult prea proaSTANICI NU STIU CE MAI SIMT, SUNT DEBUSOLATA ...parca e un cojmar si nu am tupeu sa dau totul naiba...o sa astept pana se termina bacul apoi ce o sa fie o sa fie...

 

e foarte greu sa faci asta, dar trebuie sa-ti spui ca cu cat ii vei arata mai mult atasamentul tau fata de el, cu atat il vei indeparta...barbatii sunt instinctiv vanatori, nu uita asta...LA ORICE VARSTA...si in orice situatie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×