Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Vipera > cel mai periculos tipar de femeie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Domnul meu, inteleg ca esti frustrat... dar taci si inghite. Faptu ca te descarci pe foarume nu te ajuta cu nimic, mai ales ca victimizezi ... prea mult.

Io zic taci si inghite, si welcome to the club.

Toti suferim la un moment in viata. Trebuie sa inveti si tu sa treci cu fruntea sus.

Just smile and wave

 

Cheers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper ca intr-o buna zi sa ai suficient bun-simt ca sa iti ceri scuze pentru fraza de mai sus.

 

recunosc că sună al naibii de barbar, dar asta mi-a fost şi intenţia.

Am explicat şi pe un topic despre viol... demenţii ăia sunt oameni cărora nu le pasă de victime şi ajung

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multă ... MINTE!

 

mai , "1 ultim corn " , da' le dai asa pe fata ?! :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnul meu, inteleg ca esti frustrat... dar taci si inghite. Faptu ca te descarci pe foarume nu te ajuta cu nimic, mai ales ca victimizezi ... prea mult.

Io zic taci si inghite, si welcome to the club.

Toti suferim la un moment in viata. Trebuie sa inveti si tu sa treci cu fruntea sus.

Just smile and wave

 

Cheers.

 

Voi reflecta

Editat de 1UltimUnicorn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Sithlord, la facultate sunteti? Nu se pot , rog eu mult, niste fraze ceva mai simple? A stat cu tine doua ore la examen si nu a zis nimic, sau ce? I-ai dat sansa sa se opreasca din ce? Cum te-a spionat pe mess? De ce nu ai stres-o si nu i-am dat si ignore?

 

Sa-mi spui de am inteles eu corect:

Un baiat era placut de o fata. Si la final baiatul nu mai e placut de fata.

Pentru baiat era ultima incercare de relatie serioasa.....reciteste in cativa ani. Iti vei da seama atunci! Implicatii legale?Altercatia aia....

 

Apoi, maica, nu este cam jenant sa stai tu sa pui fetele la "teste"?

Noi, fetele, spionam natural. Pentru noi , tot timpul exista nuante ascunse.

 

Domnul meu, inteleg ca esti frustrat... dar taci si inghite. Faptu ca te descarci pe foarume nu te ajuta cu nimic, mai ales ca victimizezi ... prea mult.

Io zic taci si inghite, si welcome to the club.

Toti suferim la un moment in viata. Trebuie sa inveti si tu sa treci cu fruntea sus.

Just smile and wave

 

Cheers.

:wub: Exact! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un baiat era placut de o fata. Si la final baiatul nu mai e placut de fata.

 

Nu. Dar imi place faptul că te strădui să mă ajuţi. Chiar dacă nu prea ştii cum şi nici nu iţi iese. 10x

La urma urmei, intentia contează :wub:

 

eu sper ca voi fetele care tineţi morţiş să-mi puneţi sare pe rană, să

Editat de 1UltimUnicorn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur mult de tot ca iti iubesti Sithloarda. :wub: Chiar daca se intelege la un moment dat ca aceasta, Sithloarda data naibii, nu ti-a zis nimic la examen si tu te bazai ca te ajuta sa iei un 5. Eu una nu o mai iubeam deloc!

 

In fiecare mascul zace 1 bou şi 1 măgar.

:o: Daca zici tu! :D

 

Vrei să te simţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atata timp cat nu incearca sa ma omoare sau sa-mi faca alte probleme fizice sau legale m-as multumi chiar si cu o vipera in situatia in care sunt.

 

A nu se intelege ca as fi fraierul ei,dar daca se culca cu mine nu stiu cum o sa ma schimb.

uite un roportalian sincer! :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corect ...

 

bun subiect, poate mai invata barbatii ceva inainte sa insele nevasta buna si calda de acasa :doh:

 

Ups!

Dar daca tocmai "doamna"-i vipera?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×