Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Vipera > cel mai periculos tipar de femeie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

quote name='SithLord' date='May 14 2007, 01:19 PM' post='816435']

 

Sugestie pentru femei:

Dacă eşti

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stihlord, de fapt ce ai patit? :flowers:
Buna intrebare :friends: M-a intalnit pe mine si a deschis topicul cu viperele.... i-am pus capac,s-au rupt toate filmele :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi ,ma doare destu cat am dat click ...cat trebuie sa astept sa te vad ....naked..:friends:

 

 

mei...gol n-ai nici o sansa sa ma vezi EVER...poate exista o sansa sa ma vezi goala daca ne-om intalni la vreun dush comun ...in rest io cat se poate de straight :flowers:

P.S. Deci iti place avatarul meu, right?:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mei...gol n-ai nici o sansa sa ma vezi EVER...poate exista o sansa sa ma vezi goala daca ne-om intalni la vreun dush comun ...in rest io cat se poate de straight :flowers:

P.S. Deci iti place avatarul meu, right? :friends:

 

 

yep,super ,desi am avut o banuiala ca esti o ea si mi-o iau ...:)

super motor ,ca trecui si pe la ...profil...tu o strunesti ? :tease:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna intrebare :tease: M-a intalnit pe mine si a deschis topicul cu viperele.... i-am pus capac,s-au rupt toate filmele :)

 

 

aha. tu erai. bravo. :flowers:

 

si inca esti mica. cand o sa cresti mare.... ioi. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
yep,super ,desi am avut o banuiala ca esti o ea si mi-o iau ...:friends:

super motor ,ca trecui si pe la ...profil...tu o strunesti ? :flowers:

 

off-topic de off-topic...am strunit-o odata demult nitelus, ca n-am A-ul...plus ca posesorul s-a tirat :tease:)...da' o sa mi-l iau :)(carnetul).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
quote name='SithLord' date='May 14 2007, 01:19 PM' post='816435']

 

 

Un singur amendament...daca nu esti ambigua...in general...ca femeie...se cheama ca esti previzibila...si candidata sigura la categoria " o las, ca m-am plictisit" :spiteful:

 

Traiasca ambiguitatea :yawn:)

 

 

Mai copilo! E fain sa stii ca poti sa te dai in spectacol. Dar cand constati ca iti pleaca spectatorii de elita ca se plictisesc de ambiguitatea ta si iti raman fraierii care se mutumesc cu orice sau ipocritii care iti fac si ei zile fripte ...( ca de, cin' se-asemana se aduna) ... ajunci sa triesti si ziua cand te plictisesti de vipereala.

Oricum nu am nimic cu a fi nitel ambigua si cu a sti sa dai batai de cap partenerului sau partenerei... dar daca asta iti atrege ... nervi si nefericire...de ce sa insisti? ... sa fie pt ca prostu daca nu-i fudul nu-i prost destul?

 

Vava de cea care spune ca nu se va plictisi sa fie vipera... eu stiu ca au fost cateva clipe in care ne-am plictisit amandoi de venin.

De fapt lucrurile stau cam asa: Fiecare culoare din Rogvaiv are farmecul si utilitatea ei, daca te cramponezi pe una singura le pierzi pe celelalte.

 

Multa Minte!

 

tocmai mi-am dat seama de o chestie.

 

Cred ca mesajul meu a fost inteles gresit. Nu stiu a cui este vina, dar eu ma refeream la cu totul altceva.

Nu criticam femeia curva(care isi inseala barbatul, caruia cu o zi inainte i-a spus ca il iubeste)

Nu criticam o simpla materialista.

Nu criticam ambiguitatea sau alte ... tehnici de inebunire a partenerului de sex opus.

Iar recomandarea nu era ... o concizie jurnalistica, care sa dureze la infinit, ci doar lipsa ambiguitatii pt momentul in care se incheaga relatia. Altfel risti sa fi luata de vampa, si nu la eticheta din barfele unora ma gandeam ci la batista plina de muci din care o sa tot cauti un coltisor liber dupa ce aflii ca ai fost o partida gratis. Eu cam asta fac cu alea pe care le etichetez astfel .. ca e pacat de curisorul lor sa le ratez!

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Elodia... din descrierile care umbla prin presa, se pare ca a fost o astfel de vipera.

Dragelor. Vipera nu e pur si simplu femeia care pune coarne. Aia e o ... usurateca. Vipera, ca si Elodia... e vampa, versata, shantajista, care stie care e diferenta intre scula unui armasar, a unui taur, a unui bou, a unui magar, a unui om ... si lista poate continua. Le-a probat pe toate. Dar nu de asta e vipera. E vipera ca stie sa para o virgina, pretinde sentimente nobile vitelusilor care pun botu, si ofera in schimb... o flegma pe sentimentele lor.

Despre astfel de fufe am citit doar prin ziare, am vazut in telenovele -cand aveam 14 ani si ma obliga mama sa ma uit cu ea la astfel de filme- dar pana anul trecut nu am intalnit niciodata.

Ce ma socat la Vipera mea, e ca saraca, nici 20 de ani nu avea. De curand am aflat ca in familia ei mumasa e scorpia care isi invata fiica sa fie vipera.

Numai ca vipera e doar o reptila in comparatie cu mine. Si-a gasit nashul si acum o sa plateasca, si pentru raul pe care avea de gand sa il faca vitelusilor care pun botu la veninul ei. :flowers:

 

 

Nici mie nu imi vine sa cred cat pot fi de perseverent.

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Elodia... din descrierile care umbla prin presa, se pare ca a fost o astfel de vipera.

Dragelor. Vipera nu e pur si simplu femeia care pune coarne. Aia e o ... usurateca. Vipera, ca si Elodia... e vampa, versata, shantajista, care stie care e diferenta intre scula unui armasar, a unui taur, a unui bou, a unui magar, a unui om ... si lista poate continua. Le-a probat pe toate. Dar nu de asta e vipera. E vipera ca stie sa para o virgina, pretinde sentimente nobile vitelusilor care pun botu, si ofera in schimb... o flegma pe sentimentele lor.

Despre astfel de fufe am citit doar prin ziare, am vazut in telenovele -cand aveam 14 ani si ma obliga mama sa ma uit cu ea la astfel de filme- dar pana anul trecut nu am intalnit niciodata.

Ce ma socat la Vipera mea, e ca saraca, nici 20 de ani nu avea. De curand am aflat ca in familia ei mumasa e scorpia care isi invata fiica sa fie vipera.

Numai ca vipera e doar o reptila in comparatie cu mine. Si-a gasit nashul si acum o sa plateasca, si pentru raul pe care avea de gand sa il faca vitelusilor care pun botu la veninul ei. :flowers:

 

 

Nici mie nu imi vine sa cred cat pot fi de perseverent.

 

 

poate putin obsedat ...:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×