Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

si eu stau mare parte din zi pe net...dar am invatat unde sa intru si unde nu...si stau linistit...pana la urma cine vrea sistem fara virusi invata tot ce poate despre ei si despre antvirusi cine nu....sta de formatare.....dar in general oricine are in cercul de cunstinte pe cineva care sa stie sa dea niste sfaturi macar....daca nu sti sa te eresti poti invata....depinde de interesul pecare il pui in treaba asta...personal cosider ca ies mai castigat invatand ce cum care si de ce....decat sa stau sa devirusez aparatu zilnic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hahaa ma faceti sa rad :P fratilor, n-oi fi eu bun IT-ist da' stiu si eu ceva in calculatoare... NOD32 e cel mai bun antivir dintre toate astea comerciale :) duceti-va la NASA sa va dea ei un antivir bun :doh: ... Am avut odata Avast. sa fiu sincer ma shu-shu pe el... Karspesky - la fel ... de norton, ce sa zic... bunicel dar... nu se compara cu NOD32. cand mi-am luat NOD32 2.5, am dat un scan cu el, 2 troieni si vreo 3 net wormi ... asa ca :o: :fool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine ma ca esti tu tare...poate e asa poate nu dar in mare pana aici cine a sustinut un antivirus a adus si argumente tu esti cam subtii la capitolul asta.....dar nah....nimeni nu e perfect.....oricum as fi curios de ce sustii tu un antivirus de care trec si cu cel mai ridicol keylogger.....plus ca daca ne luam dupa medalii cel mai bun antivirus pe 2007 e unu sohost sau cum pana mea ii zice.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema...foloseam pana acum nod 32, dar o versiune mai veche...si vad ca a inceput sa o ia razna calc meu...nu stiu daca am luat vreun virus, dar se restarteaza fff des, si cand am incercat sa instalez ultima versiune de la nod 32...si sa iau o parola si un user de pe net... nu ma lasa sa-l updatez...adik ramane pe la 25 % si se blocheaza...am un virus?...sau e vreo problema la componente?...acum mi-am instalat trial de la nod...da imi spune ca e disable protectia :cry: :cry: :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nod32 cea mai buna investitie.

Am calculator nou de jumatate de an si nu am absolut NICI O PROBLEMA cu el. Folosesc internetul in mod regulat.

Am renuntat si la firewall...chiar daca am conexiune PPoE + routerul din casa care distribuie netul la inca inca un calculator pe langa al meu.

Parerea mea e ca, daca folositi Mozilla 3.0 si Nod32 updatate la zi nu aveti veci probleme indiferent ce site-uri virusate vizitati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea e ca, daca folositi Mozilla 3.0 si Nod32 updatate la zi nu aveti veci probleme indiferent ce site-uri virusate vizitati.

 

Asta e exclus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nod32 e super varza parerea mea

 

am avut odata un anti-virus (defapt virus)si nu sio dat seama de el

 

iar cand am scanat a luat tzeapa :resent:

 

deci luati altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×