Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

salut.as avea si eu o intrebare.......am Nod32 ca si antivirus iar la sfarsitul scanarii imi zice asa : ''File[4] can not be open,the system it may be use by another aplication or system'' ,File[4] fiind System32.Ce ar putea fi?virus?am calculatorul din ianuarie iar de 3 luni tot imi zice asa.......nu stiu ce e....astept un raspuns.va multumesc

Nu poate accesa fisierul(erele).Eu am NOD32 si stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De azi a inceput sa imi imi apara o eroare cand vrea sa isi faca update antiv Nod32. Imi da un mesaj cu "Incorect User name or Password". Cand incerc sa ii dau update manual ma intreaba de un user name si password.?!?!

Mentionez ca pana acuma update-ul mergea perfect.

ms

Ai luat antivirusul cu o licenta de full.Acum licenta(licenta o obtinea prin Username si Psword)este expirata.

Eu imi comand licente pe fiecare luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dati-mi si mie o mana de ajutor. Cum scap de urmatorul virus?

http://i21.photobucket.com/albums/b272/she...ose/scanare.jpg

L-a detectat dar nu stiu cum sa procedez mai departe, imi apare optiunea in care trebuie sa-i dau Delete sau sa continui mai departea cu scanarea. E bine daca ii dau eu Delete? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dati-mi si mie o mana de ajutor. Cum scap de urmatorul virus?

http://i21.photobucket.com/albums/b272/she...ose/scanare.jpg

L-a detectat dar nu stiu cum sa procedez mai departe, imi apare optiunea in care trebuie sa-i dau Delete sau sa continui mai departea cu scanarea. E bine daca ii dau eu Delete? :)

da dai delete si nuti facae griji

 

da dai delete si nuti facae griji

bn ca la gasit ca altfel.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nod32 setat la maxim este excelent .PS Trebuie sa stii si pe ce siteuri sa umblii nici un antivirus nu este imbatabil! :doh:

 

Asta era in 2007...da, acum e o porcarie,inercati Kaspersky Internet sec sau Dr web..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×