Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ma gandeam sa incerc si Nortonu dar am auzit k ultima versiune ar fii destul de prost facuta

In legatura cu nodul cred k au inchis serverele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu un antivirus care protejeaza pana la trei calculatoare se numeste Bitdefender Total Security 2009 e mai bun decat nod32 pentru ca nu-ti da eroare de update il puteti descarca de aici:http://www.chip.ro/bdts2009 si folositi cheia E0758FDEF44471D6484A :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^ :crazy: deci asta da post amuzant...pretene orice antivirus poate sa fie folosit si pe o armata de PC-uri depinde de tipul de licenta folosita... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...il puteti descarca de aici:http://www.chip.ro/bdts2009 si folositi cheia E0758FDEF44471D6484A :crazy:

Asta-i piraterie curata, ce faci tu. Dai cheia unei tari intregi... Nu se face asa. Daca tu cumperi licenta pentru un PC, ai dreptul sa folosesti pe acela. Daca ai licenta pentru 3, ai dreptul la 3 PC-uri protejate. Deci nu asa. Si ca fapt divers, e cam in aceeasi oala cu NOD32 adica mediocru dar cu renume. Dar poate ca esti patriot si tii cu Softwin, care au lansat seria 2009 in afara intai, apoi in Romanica.

Tyrone: probabil crack-ul e defect daca folosesti, licenta a expirat subit daca folosesti, serverele au disparut daca sunt neoficiale... reinstaleaza si incearca iar, daca tii la NOD32 cumpara-i o licenta.

Editat de ragaiat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut.as avea si eu o intrebare.......am Nod32 ca si antivirus iar la sfarsitul scanarii imi zice asa : ''File[4] can not be open,the system it may be use by another aplication or system'' ,File[4] fiind System32.Ce ar putea fi?virus?am calculatorul din ianuarie iar de 3 luni tot imi zice asa.......nu stiu ce e....astept un raspuns.va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut.as avea si eu o intrebare.......am Nod32 ca si antivirus iar la sfarsitul scanarii imi zice asa : ''File[4] can not be open,the system it may be use by another aplication or system'' ,File[4] fiind System32.Ce ar putea fi?virus?am calculatorul din ianuarie iar de 3 luni tot imi zice asa.......nu stiu ce e....astept un raspuns.va multumesc

nu sunt virusi ci sunt un anumit tip de fisier din windows pe care nu le poate deschide pt ca sunt folosite in anumite procese sau folosite de un alt program

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt virusi ci sunt un anumit tip de fisier din windows pe care nu le poate deschide pt ca sunt folosite in anumite procese sau folosite de un alt program

asta stiam ca sunt folosite de un alt program ca si zice la sfarsitul scanarii dar de e?pt k nu mi s-a intamplat pana acum 3 luni.....imi foloseste cineva PC?sau ceva de genu asta?e virus?astept si alte pareri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×