Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici? E.T. nu prezinta interes?

Postări Recomandate

Dar de unde esti?

De pe o Planeta foarte indepartata ... Practic de vieti intregi tot vin aici la incarnare, dar nu asta e Casa mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De pe o Planeta foarte indepartata ... Practic de vieti intregi tot vin aici la incarnare, dar nu asta e Casa mea.

cum vine asta?ce nume are planeta aia?

Editat de vali_
defectiune postare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da de nephilimi nu vorbeste nimeni? E un subiect pe care vreau sa il inteleg. Astia sunt niste hibrizi giganti rezultati din unirea unora veniti de pe alte planete cu femeile pamantene, cica. Goliat e un exemplu de gigant. Pe la olteni, parca s-a gasit un cimitir de uriasi etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

samsara->si tu cu ce vii aici,da-ne te rog mai multe informatii ca suntem curiosi.

 

Arcadia->pare un subiect interesant ,deschide un topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da de nephilimi nu vorbeste nimeni? E un subiect pe care vreau sa il inteleg. Astia sunt niste hibrizi giganti rezultati din unirea unora veniti de pe alte planete cu femeile pamantene, cica. Goliat e un exemplu de gigant. Pe la olteni, parca s-a gasit un cimitir de uriasi etc.

s.f. literatura pura.....: "In vechiul testament, inainte de potop se precizeaza ca unii ingeri, atrasi de frumusetea pamantencelor au luat chip uman si au avut relatii cu acestea. COPIII acestor ingeri se numeau Nephilimi sau "Uriasi" si tot in biblie se precizeaza ca aveau o statura impresionanta si cate 6 degete la maini si ca erau foarte rai. Potopul a fost si unul din mijloacele distrugerii acestora."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De pe o Planeta foarte indepartata ... Practic de vieti intregi tot vin aici la incarnare, dar nu asta e Casa mea.

Cum se numeste planeta ? :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aeriana banuiesc unde stau toti aerienii :focus: mai ales cei de pe roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum vine asta?ce nume are planeta aia?

 

De ce va legati de amanunte fara importanta. Nu mi se pare ca numele planetei va v-ar spune ceva. Mai de graba ca nu sunt pamanteanca cred ca ar fi trebuit sa va puna pe ganduri sau sa faceti un pic de caterinca cu budinca :pardon:

Da de nephilimi nu vorbeste nimeni? E un subiect pe care vreau sa il inteleg. Astia sunt niste hibrizi giganti rezultati din unirea unora veniti de pe alte planete cu femeile pamantene, cica. Goliat e un exemplu de gigant. Pe la olteni, parca s-a gasit un cimitir de uriasi etc.

Se pare ca da este un adevar si aici. Nu stiu prea multe, dar a fost o civilizatie superioara in trecere pe Terra care aveau o astfel de inaltime, ne-au lasat multe indicii si acum incep sa se descopere. Ai vazut ca si in cartile lui Cinamar se arata ca toata constructia din Bucegi e facuta pe masura unor oameni de vreo 3 metri, daca mai tin minte.

 

samsara->si tu cu ce vii aici,da-ne te rog mai multe informatii ca suntem curiosi.

 

Am mai spus undeva de ce vin, dar ca de obicei am fost luata peste picior. Insa pe mine zau ca a inceput sa ma amuze. Nu-ti pot da detalii exacte de ce am venit, dar iti pot spune ca am venit sa ajut. Cum voi ajuta? Asta mi se arata la momentul potrivit si atunci urmez firul calauzitor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce va legati de amanunte fara importanta. Nu mi se pare ca numele planetei va v-ar spune ceva. Mai de graba ca nu sunt pamanteanca cred ca ar fi trebuit sa va puna pe ganduri sau sa faceti un pic de caterinca cu budinca :pardon:

 

Se pare ca da este un adevar si aici. Nu stiu prea multe, dar a fost o civilizatie superioara in trecere pe Terra care aveau o astfel de inaltime, ne-au lasat multe indicii si acum incep sa se descopere. Ai vazut ca si in cartile lui Cinamar se arata ca toata constructia din Bucegi e facuta pe masura unor oameni de vreo 3 metri, daca mai tin minte.

Am mai spus undeva de ce vin, dar ca de obicei am fost luata peste picior. Insa pe mine zau ca a inceput sa ma amuze. Nu-ti pot da detalii exacte de ce am venit, dar iti pot spune ca am venit sa ajut. Cum voi ajuta? Asta mi se arata la momentul potrivit si atunci urmez firul calauzitor!

auzi mai este o persoana asemanatoare tie...tudorel666,ar trebui sa te iei cu el de mana.si ala crede ca e fiul lui isus si ca e aici sa ne ajute...ca si tine..si ala a recunoscut ca a fost la doctor si are hartie la mana ca e nebun dar tot nu crede ca e cu ea in mana!!!

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
auzi mai este o persoana asemanatoare tie...tudorel666,ar trebui sa te iei cu el de mana.si ala crede ca e fiul lui isus si ca e aici sa ne ajute...ca si tine..si ala a recunoscut ca a fost la doctor si are hartie la mana ca e nebun dar tot nu crede ca e cu ea in mana!!!

Domle da eram sigura, dar nu fa comparatie intre mine si tudorel. Suntem complet diferiti, doar ca nu reusesti tu sa faci diferenta. Si apoi eu una nu am fost la nici un medic, mi-s perfect sanatoasa, ba acusi sunt absolventa de psihologie-pedagogie ... deci cade ceea ce ai scris tu mai sus. Dara zau asa ca nu ma deranjeaza sa ma consideri nebuna, mare smecherie :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×