Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici? E.T. nu prezinta interes?

Postări Recomandate

Domle da eram sigura, dar nu fa comparatie intre mine si tudorel. Suntem complet diferiti, doar ca nu reusesti tu sa faci diferenta. Si apoi eu una nu am fost la nici un medic, mi-s perfect sanatoasa, ba acusi sunt absolventa de psihologie-pedagogie ... deci cade ceea ce ai scris tu mai sus. Dara zau asa ca nu ma deranjeaza sa ma consideri nebuna, mare smecherie :(

de ce erai sigura?te ai revazut in "oglinda" e geamanul tau?sau ai mai fost comparata cu el? cum naiba esti de pe alta planeta?esti aeriana? se pare ca da...mai esti si la psihologie...saracii viitor pacienti ai tai...le pling de acum de mila...

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce erai sigura?te ai revazut in "oglinda" e geamanul tau?sau ai mai fost comparata cu el? cum naiba esti de pe alta planeta?esti aeriana? se pare ca da...mai esti si la psihologie...saracii viitor pacienti ai tai...le pling de acum de mila...

Asta sa fie tot necazul tau : samsara aeriana :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta sa fie tot necazul tau : samsara aeriana :stars:

si ce rasa extraterestra esti pana la urma,daca planeta nu o zici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
filmuletul a fost desfiintat de multe ori ...cei ce se vor a fi extraterestri sunt doar niste facaturi ....bine filmuletul nu are legatura cu secretele ce se ascund in ...zona 51 atat de controversata ....numai ca inclin sa cred ca acolo se construiesc avioane cat se poate de ...pamantene ....cum ar fi ...blackbird ,faimosul avion triunghi isoscel ....

Zona 51 nu are nici o legatura cu extraterestii, acolo se produce tehnica de ultima ora si se face mult cercetare in domeniu militar...spun asta din documentare pentru ca nu pot sa stiu cu siguranta acest lucru..persoanele care stiu nu o sa ne zica noua doar..asa ca ne dam cu presupusul...

Oricum sa nu credeti ca suntem singuri in univers ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zona 51 nu are nici o legatura cu extraterestii, acolo se produce tehnica de ultima ora si se face mult cercetare in domeniu militar...spun asta din documentare pentru ca nu pot sa stiu cu siguranta acest lucru..persoanele care stiu nu o sa ne zica noua doar..asa ca ne dam cu presupusul...

Oricum sa nu credeti ca suntem singuri in univers ...

corect tot ce ai zis dar in plus zona51 daca citeai si te uitai la reportaje,este aleasa de guvernul american pt ca acolo este puntea de lagatura intre pamanteni si allieni !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totusi povestile cu "rapiti" sunt destul de SF. :focus:

 

 

Faptul k ziki cu rapiti k sunt Sf ....mai gandeste'te ....am citi tot pe site faptul k niste muncitori care forjau intr'o zona ( nu stiu exact, cand si cum ...dar dak te intereseaza o sa caut si o sa iti dau sa citesti ) intr'o noapte cand stateau la povesti...au vazut o lumina din groapa care au sapat'o si a fost imobilizat de o forta si nu isi mai amintes'te nimik pana la rasatirul soarelui...povestim intamplarea....am fost pus sub hipnoza...si a inceput sa poveasta k a fost dus pe o nava (parka) si a fost pe o masa metalica si examinat ( sau c'am asha ceva nu mai stiu exact k am citit'o mai demult ) ...oricum mai multe relatari a diferite persoane care am specificat acest lucru k au fost rapitzi...

 

Asha k mai intereseaza...si citeste'te declaratiilor unor oameni care sunt cu adevart incredibile...

Interesant nu ???? yo asha zik...!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De pe o Planeta foarte indepartata ... Practic de vieti intregi tot vin aici la incarnare, dar nu asta e Casa mea.

:spiteful:

cred ca multora le e dor de Casa ... . :tease:

 

s.f. literatura pura.....:

cimitirele cu oameni gigantici au fost descoperite pe tot globul, ceea ce exclude s.f.-ul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum sa nu credeti ca suntem singuri in univers ...

Nu suntem singuri , suntem... peste 6 miliarde de oameni :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acele mici globuri luminoase despre care vorbesti sunt forme de viata energetice extraterestre. Am intalnit si eu o data doua si o data una. m-au atins desi erau la distanta de mine si am simtit atingerea lor. Nu mi-au facut rau.

 

Faci la fel ca pe celalalt topic. Nu scrie asa ceva daca nu esti in stare sau nu esti dispus sa argumentezi/detaliezi. Pe de o parte te tot dai in stamba cu intalnirile tale personale de gradul III, pe de alta parte sunt "personale" si nu vrei sa vorbesti de ele. Cati ani ai, 10? :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×