Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici? E.T. nu prezinta interes?

Postări Recomandate

Sa nu ma intelegi gresit,cred in ozn-uri si asta pentru ca mi s-ar parea prea mare irosire de spatiu numai pentru noi,dar filmuletul ala cam pare trucat.Live nu am avut ocazia sa vad vreun ozn si nici nu as vrea.Am citit cateva carti despre astfel de rapiri de gradul 3 prin generala cand eram pasionata de asa ceva si am ramas cu o oarecare impresie ca ar exista.Ce-mi amintesc ca erau gasite animale moarte fara anumite organe,care dispareau complet din organismele lor dar care nu era nicio urma de incizie sau ca se trezeau oameni cu cip'uri ciudate in cap sau mai stiu eu pe unde.Adica unele dovezi par plauzibile ,filmuletul deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur ca pot admite existenta speciilor non-umane, insa in mod cert nu vei gasi pe roportal vreunul care i-a si intalnit ! :roll:

 

restul ce s-a scris pana acum ... basme :o:

 

noapte buna , copii !

in romania nu stiu sa fi fost vreo intalnire de grad 3 sau 4 dar de gr 1-2 da!asa ca nu pot gasi roportalian de grad 3 aici clar asta!aici doar se dezbate liber fiecare ce crede...eu unul nu cred ca sunt basme...daca imi aduc aminte neil armstrong primul om care a calcat pe luna ar fi zis "ei sunt afara si ma privesc"...evident asta daca nu se gasesc si cei care sa imi reaminteasca de teoria conspiratioei cum ca armostrong nu a ajuns pe luna ci ca totul a fost o facatura intr-o hala etc...

 

Sa nu ma intelegi gresit,cred in ozn-uri si asta pentru ca mi s-ar parea prea mare irosire de spatiu numai pentru noi,dar filmuletul ala cam pare trucat.Live nu am avut ocazia sa vad vreun ozn si nici nu as vrea.Am citit cateva carti despre astfel de rapiri de gradul 3 prin generala cand eram pasionata de asa ceva si am ramas cu o oarecare impresie ca ar exista.Ce-mi amintesc ca erau gasite animale moarte fara anumite organe,care dispareau complet din organismele lor dar care nu era nicio urma de incizie sau ca se trezeau oameni cu cip'uri ciudate in cap sau mai stiu eu pe unde.Adica unele dovezi par plauzibile ,filmuletul deloc.

asta cu cipul nu o cred eu acum...asta e trasa de par!chestiile cu vacile sunt perfect reale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in romania nu stiu sa fi fost vreo intalnire de grad 3 sau 4 dar de gr 1-2 da!asa ca nu pot gasi roportalian de grad 3 aici clar asta!aici doar se dezbate liber fiecare ce crede...eu unul nu cred ca sunt basme...daca imi aduc aminte neil armstrong primul om care a calcat pe luna ar fi zis "ei sunt afara si ma privesc"...evident asta daca nu se gasesc si cei care sa imi reaminteasca de teoria conspiratioei cum ca armostrong nu a ajuns pe luna ci ca totul a fost o facatura intr-o hala etc...

mdea... ti-am spus , cred in existenta alor specii , insa informatia primita trebuie selectionata si decelata .

 

astfel unele pot si sunt veridice, altele sunt de toata jalea . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cu cipurile sunt destule povesti,cauta pe google ca mi-e lene sa-ti dau linkul

Editat de adnana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cu cipurile sunt destule povesti,cauta pe google ca mi-e lene sa-ti dau linkul

stiu am citit am auzit dar eu in asta nu cred!cand se va face o operatie pe creierul vreunuia- live -si sa vedem si noi cipul o sa cred...la fel cu autopsia de la roswell... :roll:

 

mdea... ti-am spus , cred in existenta alor specii , insa informatia primita trebuie selectionata si decelata .

 

astfel unele pot si sunt veridice, altele sunt de toata jalea . :o:

asta am propus si eu la dezbatere;sa vorbim despre ce e adevarat si ce e fals sau sa vina fiecare cu cate o idee sau o trimitere spre dovezi video foto,in privinta acestor intalniri...sa zica fiecare ce crede de existenta allienilor..

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nevoie de operatie pe creier ci de o simpla tomografie,oricum eu am dat un ex la plesneala,s-au trezit oameni cu cipuri in genunchi,in maini etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur ca pot admite existenta speciilor non-umane, insa in mod cert nu vei gasi pe roportal vreunul care i-a si intalnit ! :D

 

restul ce s-a scris pana acum ... basme :flirt:

 

noapte buna , copii !

Nu sunt basme mai Ravl ... o sa te convingi, dar sper sa fie intr-un mod care sa nu te socheze prea tare. Am trait si eu destule si va asigur ca nu erau halucinatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt basme mai Ravl ... o sa te convingi, dar sper sa fie intr-un mod care sa nu te socheze prea tare. Am trait si eu destule si va asigur ca nu erau halucinatii.

detaliezi ce ai trait?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
detaliezi ce ai trait?

Nu conteaza ce anume am trait, am mai spus si mai sus un pic ca eu insami nu sunt de pe Terra dar mai mereu e trecut cu vederea si mai putin si sunt internata :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×