Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici? E.T. nu prezinta interes?

Postări Recomandate

despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici?si astea sunt fenomene paranormale.. e.t.:bataita: nu prezinta interes?numai magia,fantomele vampirii si varcolacii...?!

ceva mai aproape de realitate nu vreti sa dezbatem?dupa cum bine stiti in anul 1947la roswell americanii au capturat si autopsiat :lol: extraterestri,au capturat si un o.z.n. atasez si link cu imagini video Visit My Website....exemplele pot urma si de la mine si de la voi in continuare.. :)

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

filmuletul a fost desfiintat de multe ori ...cei ce se vor a fi extraterestri sunt doar niste facaturi ....bine filmuletul nu are legatura cu secretele ce se ascund in ...zona 51 atat de controversata ....numai ca inclin sa cred ca acolo se construiesc avioane cat se poate de ...pamantene ....cum ar fi ...blackbird ,faimosul avion triunghi isoscel ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cercurile din lanurile de grau cine le face si de ce?sunt tot chestii paranormale inca nedesfiintate de niomeni!!draga mea red2shoes..si nu sa demonstrat nici unde ca filmul e facatura!sunt zeci sute de forumuri unde se dezbate pana in ziua de azi pe tema asta .eu unul cred ca e real!nici pe discovery nu sa demonstrat ca e un trucaj...dar e parerea ta personala si ti o respect ;atat ca tu esti categorica si zici ca sa demonstrat asa ca argumenteaza de catre cine si cand si unde!era simplu sa zici ca tu personal nu crezi.

post-76032-1178143845_thumb.jpg

post-76032-1178143861_thumb.jpg

post-76032-1178143871_thumb.jpg

post-76032-1178143881_thumb.jpg

post-76032-1178143888_thumb.jpg

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt desene "ciudate" in lanuri de grau ... http://www.the-arcturians.com/eng/index.htm ... daca dati click pe "the codes" veti vedea ce frumoase sunt unele desene si sunt create de foarte-terestrii.

 

Asta nu inseamna ca neg existenta extraterestrilor ... chiar cred ca vizita lor, ar fi pasul urmator in evolutia noastra. :bataita:

 

Am gasit un film interesant despre ei: http://video.google.com/videoplay?docid=59...51437&hl=en

Editat de Lyana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai sunt desene "ciudate" in lanuri de grau ... http://www.the-arcturians.com/eng/index.htm ... daca dati click pe "the codes" veti vedea ce frumoase sunt unele desene si sunt create de foarte-terestrii.

 

Asta nu inseamna ca neg existenta extraterestrilor ... chiar cred ca vizita lor, ar fi pasul urmator in evolutia noastra. :bataita:

 

Am gasit un film interesant despre ei: http://video.google.com/videoplay?docid=59...51437&hl=en

mersi..super!mi a placut la linkul cu cercurile ,extraordinar ce forme..as zice fabulos- dar sunt extraterestre clar!ca doar nu a dat mos ion roata cu secera noaptea ca era beat si nu avea ce face...si celalt cu zona 51 e tare..sa cam zbarlit pielea pe mine..

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi..super!mi a placut la linkul cu cercurile ,extraordinar ce forme..as zice fabulos- dar sunt extraterestre clar!c

- tu chiar crezi in asta? A fost o emisiune acuma 1 luna sau 2 pe Discovery sau National Geografic fix despre formele din lanurile de grau.Si emisiunea respectiva a invitat un grup de artisti care se ocupa cu formele din lanurile de grau, si in 4 ore au facut (au filmat pas cu pas ! ) o forma geometrica extrem de complexa si perfecta, respectand toate unghiurile.Au facut zeci de astfel de forme tocmai sa demonstreze ca sunt facute de om. Se castiga bani de pe urma lor.

- sunt terestre clar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- tu chiar crezi in asta? A fost o emisiune acuma 1 luna sau 2 pe Discovery sau National Geografic fix despre formele din lanurile de grau.Si emisiunea respectiva a invitat un grup de artisti care se ocupa cu formele din lanurile de grau, si in 4 ore au facut (au filmat pas cu pas ! ) o forma geometrica extrem de complexa si perfecta, respectand toate unghiurile.Au facut zeci de astfel de forme tocmai sa demonstreze ca sunt facute de om. Se castiga bani de pe urma lor.

- sunt terestre clar!

am vazut emisiunea aia mai demult chiar.dar cercurile astea apar noaptea si ar fi imposibil ca cineva sa nu i vada cand le fac...si noaptea nu ar dura numai 4ore crede-ma..

cine castiga banii?presa?sunt mana in mana toti de la toate ziarele si canalele tv?ma indoiesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rasa umana, deoarece are impresia ca e unica si ca nu mai exista alte forme de viata necunsocute, neidentificate sau mai bine zis, neinteresante, prefera mai degraba sa creada mituri despre fantome, spirite false, superstitii etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rasa umana, deoarece are impresia ca e unica si ca nu mai exista alte forme de viata necunsocute, neidentificate sau mai bine zis, neinteresante, prefera mai degraba sa creada mituri despre fantome, spirite false, superstitii etc.

EXACT :bataita: ai dreptate..eu cred ca de frica nu accepta si aceste adevaruri si prefera basmele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut emisiunea aia mai demult chiar.dar cercurile astea apar noaptea si ar fi imposibil ca cineva sa nu i vada cand le fac...si noaptea nu ar dura numai 4ore crede-ma..

cine castiga banii?presa?sunt mana in mana toti de la toate ziarele si canalele tv?ma indoiesc

 

- daca ai vazut emisiunea respectiva atunci sti despre ce e vb. S-a ales timpul de 4 ore pentru ca in medie atat dureaza noaptea in locurile unde sunt facute aceste forme. Mai mult ! -- au filmat si noaptea si si ziua, si aceleasi forme au rezultat. Si nu e deloc imposibil sa nu ii vada, pt ca oamenii astia sunt profesionisti. (banii ii castiga artistii care fac formele)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×