Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

Despre intalnirile de gradul 3 nu se vorbeste deloc aici? E.T. nu prezinta interes?

Postări Recomandate

Zona 51 nu are nici o legatura cu extraterestii, acolo se produce tehnica de ultima ora si se face mult cercetare in domeniu militar...spun asta din documentare pentru ca nu pot sa stiu cu siguranta acest lucru..persoanele care stiu nu o sa ne zica noua doar..asa ca ne dam cu presupusul...

Oricum sa nu credeti ca suntem singuri in univers ...

 

 

si ...eu am spus altceva ..... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Faci la fel ca pe celalalt topic. Nu scrie asa ceva daca nu esti in stare sau nu esti dispus sa argumentezi/detaliezi. Pe de o parte te tot dai in stamba cu intalnirile tale personale de gradul III, pe de alta parte sunt "personale" si nu vrei sa vorbesti de ele. Cati ani ai, 10? :beee:

 

Vad ca esti extrem de interesat de aceste fiinte. Degeaba ma provoci ca nu ai sa aflii mai multe. Important este ca ele exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cercurile din lanurile de grau cine le face si de ce?sunt tot chestii paranormale inca nedesfiintate de niomeni!!draga mea red2shoes..si nu sa demonstrat nici unde ca filmul e facatura!sunt zeci sute de forumuri unde se dezbate pana in ziua de azi pe tema asta .eu unul cred ca e real!nici pe discovery nu sa demonstrat ca e un trucaj...dar e parerea ta personala si ti o respect ;atat ca tu esti categorica si zici ca sa demonstrat asa ca argumenteaza de catre cine si cand si unde!era simplu sa zici ca tu personal nu crezi.

 

chestya cu cercurile s-a demonstrat si pe discovery :( ....deci nu e mare lucru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca esti extrem de interesat de aceste fiinte. Degeaba ma provoci ca nu ai sa aflii mai multe. Important este ca ele exista.

 

Lemme' guess, tu esti Alesul, si n-ai voie sa impartasesti celorlalti din adevarurile sacre, ca nu-s vrednici. :(

 

Mai sus argumentai oarecum stiintific (bine, plagiind, dar oricum). Acum spui "important e ca exista" referitor la ceva ce nu mai stie sigur nimeni... deci parca ai fi un popa. Trebuie sa te hotarasti in care barca stai :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lemme' guess, tu esti Alesul, si n-ai voie sa impartasesti celorlalti din adevarurile sacre, ca nu-s vrednici. :(

 

Mai sus argumentai oarecum stiintific (bine, plagiind, dar oricum). Acum spui "important e ca exista" referitor la ceva ce nu mai stie sigur nimeni... deci parca ai fi un popa. Trebuie sa te hotarasti in care barca stai :huggles:

 

Eu stiu foarte bine in ce barca stau. Ti-am spus ca exista si poti fi sigur ca exista. Am intalnit aceste entitati sau finte de doua ori. Sunt foarte inteligente, au o posibilitate uluitoare de adaptare, ne depasesc cu mult ca tehnica si stiinta, ne supravegheaza de foarte multa vreme, iar notiunile noastre stiintifice sunt precum jucariile unor copii, legile care guverneaza universul fiind atat de complexe incat mintea noastra nu le poate cuprinde. Si apropos, ne privesc asa cum privim noi bebelusii care abia s-au nascut. Comunica telepatic. M-au atins fiind la distanta de 1-1,5 m de mine. Am simtit atingerea lor. Ce argumente mai vrei sa-ti aduc? Nu am fotografiat pentru ca intalnirile au fost pe nepusa masa, asa ca nu eram dotat cu aparat de fotografiat. una a fost ziua, alta a fost noaptea.

Mai mult de atat nu stiu. Nu mi-au spus.

Cand ii intalnesti intreaba-i tu.

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- tu chiar crezi in asta? A fost o emisiune acuma 1 luna sau 2 pe Discovery sau National Geografic fix despre formele din lanurile de grau.Si emisiunea respectiva a invitat un grup de artisti care se ocupa cu formele din lanurile de grau, si in 4 ore au facut (au filmat pas cu pas ! ) o forma geometrica extrem de complexa si perfecta, respectand toate unghiurile.Au facut zeci de astfel de forme tocmai sa demonstreze ca sunt facute de om. Se castiga bani de pe urma lor.

- sunt terestre clar!

 

ai dreptate:D... si eu m-am uitat la emisiunea aia :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci un extraterestru nu a vazut nimeni??ca draci sau zane sau alte porcarii vad ca toti au vazut...ceva serios cum ar fi extraterestrii ,sunt dezamagit ca nimeni nu ia intalnit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci un extraterestru nu a vazut nimeni??ca draci sau zane sau alte porcarii vad ca toti au vazut...ceva serios cum ar fi extraterestrii ,sunt dezamagit ca nimeni nu ia intalnit...

 

 

cam cum ai vrea tu sa arate extraterestrii??? omuleti verzi??? extraterestrii cu ochii mari si negrii ca de insecta? sau cum??? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ma nu va mai certati ca curcile la barfa....k nu suntem oameni d stiinta sa ne zicem parerile...fals ori adevarat nu imi pasa...sa va pese voua ce este in mintea voastra si cateodata la mintea celuilalt...asa ca am incheiat subiectul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu suntem singuri , suntem... peste 6 miliarde de oameni :o:

confunzi universul cu planeta pamant.

 

de mii de ani oameni au intalniri cu fiinte de pe alte planete si alte dimensiuni faptul ca nu se poate posta foto s-au filmulete nu inseamna ca suntem singuri in univers

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×