Sari la conținut
Forum Roportal
LikeThisPoppy

ghicitul in alunite

Postări Recomandate

Am o alunica pe fund :evil: , ce o fi insemnind?

iti spun eu, da' nu te superi pe mine :o:

ai vrea sa fii sexi, dar iti iese exact contrariul :D ... nu mai fi asa zenzual/a ca dai pe dinafara :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar o alunita mica, maron deschis pe degetul aratator (spre exterior) ce poate insemna? ..nici nu mi-am dat seama cand a aparut!

PS. alunitele tale atata chiar ciudat, sunt rosiatice...ma asteptam sa fie maronii.

Editat de Aikaterine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar o alunita mica, maron deschis pe degetul aratator (spre exterior) ce poate insemna? ..nici nu mi-am dat seama cand a aparut!

PS. alunitele tale atata chiar ciudat, sunt rosiatice...ma asteptam sa fie maronii.

te simti oarecum expusa fata de ceilalti?... ca o carte deschisa?

 

sun maron deschis ca si a ta, dar probabil din cauza luminii par asa in foto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm....interesanta intrebare...simpatice raspunsuri :P

insa nici unul dintre voi, n-ati spus daca le-ati "mostenit" de la altii? (parinti...bunici...etc,etc)

intreb asta, pt ca eu le-am "mostenit" de la tatal meu, el de la bunica....bunica, probabil de la ai ei (spun probabil, pt ca ea nu si-a cunoscut parintii, ca sa confirme asta).

toate alunitele mele, sunt exact in aceleasi puncte (locuri) unde le au si tatal....si bunica mea.

si, mai mult....copiii mei, ma "mostenesc" pe mine :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ale mele sunt mostenite. la fel ca si tine, cateva, exact in locul pe care le am eu, le are si tata.

probabil ca le voi da si eu mai departe... :jester:

vezi, de aia se zice ca fetele seamana cu tatii :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ale mele sunt mostenite. la fel ca si tine, cateva, exact in locul pe care le am eu, le are si tata.

probabil ca le voi da si eu mai departe... :cheer:

vezi, de aia se zice ca fetele seamana cu tatii :jester:

 

 

 

hihihi..... eu am si fata si baiat :doh: ....deci....fetele seamana si cu mamele... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×