Sari la conținut
Forum Roportal
pufuletz

Mai merge cineva la teatru?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Diseara o sa merg la teatru la piesa "Sex,drugs and rock n roll". Sper sa fie fain ;) Spre rusinea mea, nu prea am mai dat pe la teatru in ultimul timp, dar acu chiar mi s-a facut un dor de teatru:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la acea piesa si mi-a placut super mult :crazy: Am ras cum n-am mai ras de ceva timp, merita nota 10 :doh:

Sunt niste monologuri spuse de patru actori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi am vazut spectacolul de teatru "Cu usile inchise",dupa Sartre.Interesanta piesa, mi-a placut :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma duc saptamana viitoare! Sac! Zgarie-te pe fata ! :yahoo: :tease: :flowers:

Nu ma zgarii pe fata, sa stii :P Bravo tie , acu e randul tau sa mergi, tot ai zis ca vrei sa vezi o piesa :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa ultima vizita la opera am ramas cu socuri si niste sechele mari, dupa ce am constatat ca mai nou pitipoancele si-au extins "laboratorul foto pentru hi5" din toaletele publice in salile de opera. incepe sa ma dezguste in ultimul hal manifestarile unor asemenea fiinte.

cum sa stea o jumatate de ora inainte de spectacol si sa se pozeze in toate colturile cladirii operei...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca tinerii inca merg la teatru. Teatrul nu cred ca se va demoda vreodata. Exista numeroase piese contemporane frmoase, iar pentru cei traditionalisti, piese clasice sunt jucate peste tot. Am gasit un review foarte interesant scris de o studenta, al unei piese de teatru jucate saptamana trecute in Cluj. Merita citit. http://www.qbox.ro/Cluj-Napoca/stiri/Director-de-chefuri/Catherine-si-Heathcliff-pe-scena-Teatrului-National-La-rascruce-de-vanturi-stire-18808.html

Editat de Emilita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data Teatrul de Comedie - inca o data o piesa plina de umor - inca o data o seara frumoasa - "CLINICA" . Merita...este despre nebunia vietii privita printr-o lupa umoristica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×