Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Octavian Vlaicu

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

Imi pare rau,Desiderio dar de data asta nu pot fii de acord cu tine.Cristian Rudic este un solist bun dar rolul H.Higgins nu este pentru el. Mie mi s-a parut mult prea teatral , nu s-a identificat cu personajul absolut de loc.Vocea lui mi se pare total nepotrivita pentru piesa asta. A muncit, se vedea dar degeaba.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici nu ma asteptam sa ai alta parere!! eu mi-am exprimat-o pe a mea obiectiv, deoarece nu am nici un motiv sa il laud pe unul sau pe altul in defavoarea celuilalt! am spus doar ce mi-a placut si ce nu!!
Cred ca oricine are dreptul la o opinie si sa stii ca si eu tot obiectiv mi-am exprimat-o. Dupa cum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...super! :yahoo: Si ce nume i-ai pus initial pozei: "gagiu_cu_pipa" ... :D

Nu eu i-am pus numele ci persoana care a scanat poza si nu mi-a placut aceasta exprimare , de aceea am schimbat si numele fisierului .Oricum, nu are importanta asta.Sper sa apara si alte poze.

P.S. Vad ca nimic nu-ti scapa. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, toti ii dorim sa fie foarte fericit. :doh: Mai ales ca a gasit o fata nemaipomenita. Am vazut-o la spectacole si e atat de feminina si de modesta. Cine va veni la spectacole, va vedea o "blonda" foarte frumoasa. Sa ii fie cu noroc si sa aibe multi copii, daca e adevarat ca se va casatori. Bravo, Octavian!

 

de acord cu tine! :o: :doh:

 

Nu eu i-am pus numele ci persoana care a scanat poza si nu mi-a placut aceasta exprimare , de aceea am schimbat si numele fisierului .Oricum, nu are importanta asta.Sper sa apara si alte poze.

P.S. Vad ca nimic nu-ti scapa. :spiteful:

 

Si eu sper ...mai ales poze impreuna cu frumoasa prietena a sa! :o: (cred ca pana la urma ma duc sa ii fac eu!)

Editat de Angela!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi pune eu poze cu prietena lui Octavian. :spiteful: Am rugat pe cineva sa faca rost de cateva ipostaze. Ca sa vedem daca am dreptate :lol:

Am fost la Lucia, dar nu am reusit sa stau pana la final. Sincer, nu mi-a prea placut.

Nu am vazut-o pe frumoasa prietena a lui Octavian :D

Poate o vom vedea la Traviata, in 14 februarie. Si pe Octavian, binenteles.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi pune eu poze cu prietena lui Octavian. :spiteful: Am rugat pe cineva sa faca rost de cateva ipostaze. Ca sa vedem daca am dreptate :lol:

Am fost la Lucia, dar nu am reusit sa stau pana la final. Sincer, nu mi-a prea placut.

Nu am vazut-o pe frumoasa prietena a lui Octavian :D

Poate o vom vedea la Traviata, in 14 februarie. Si pe Octavian, binenteles.

 

abia astept pozele...:D

mie mi-a placut Lucia! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×