Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Octavian Vlaicu

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

Un subiect dedicat exclusiv lui Octavian Vlaicu (Opera Romana Timisoara). Special pentru Oana ! :P Astept discutii si pareri, ca sa nu mai fie off-topic-uri in alta parte! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce nickname interesant! :flowers:

Pentru ca pe prietena lui Octavian tot Angela o cheama. Din surse aproape sigure, am inteles ca se casatoreste. Asa spun colegii lui. Casa de piatra si multa fericire! :airkiss:

Mie imi place de Octavian in My fair lady si in Rigoletto. Dar am vazut ca in spectacolul din 24 ian nu va canta el ci Cristian Rudic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un subiect dedicat exclusiv lui Octavian Vlaicu (Opera Romana Timisoara). Special pentru Oana ! :flowers: Astept discutii si pareri, ca sa nu mai fie off-topic-uri in alta parte! :crazy:

Mersi,mersi! Esti tare draguta. :flowers: .Ce bine ca te-ai gandit sa deschizi un topic despre el. Octavian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce nickname interesant! :crazy:

Pentru ca pe prietena lui Octavian tot Angela o cheama. Din surse aproape sigure, am inteles ca se casatoreste. Asa spun colegii lui. Casa de piatra si multa fericire! :jester:

Mie imi place de Octavian in My fair lady si in Rigoletto. Dar am vazut ca in spectacolul din 24 ian nu va canta el ci Cristian Rudic.

 

nu stiam. la mine ANGELA vine de la Angela Gheorghiu. poza e a ei din avatar! :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi,mersi! Esti tare draguta. :P .Ce bine ca te-ai gandit sa deschizi un topic despre el. Octavian
Editat de Angela!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din surse aproape sigure, am inteles ca se casatoreste. Asa spun colegii lui. Casa de piatra si multa fericire! :crazy:

si eu ii doresc la fel! :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, toti ii dorim sa fie foarte fericit. :) Mai ales ca a gasit o fata nemaipomenita. Am vazut-o la spectacole si e atat de feminina si de modesta. Cine va veni la spectacole, va vedea o "blonda" foarte frumoasa. Sa ii fie cu noroc si sa aibe multi copii, daca e adevarat ca se va casatori. Bravo, Octavian!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la MFL, unde am vazut H. Higgins in interpretarea lui C. Rudic. ORIBIL. Nu am cuvinte in privinta prestatiei lui, fara voce, prezenta scenica aproape nula, stil actoricesc minimal. Nu stiu cum de a putut conducerea ORT sa ii dea acest rol, mai ales ca nu mai are voce DELOC. Ar trebui sa se retraga, sa nu devina penibil. Imi pare rau de el.

Octavian ar trebui mentinut, singur pe acest rol. Si, pe altele, binenteles. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost la MFL, unde am vazut H. Higgins in interpretarea lui C. Rudic. ORIBIL. Nu am cuvinte in privinta prestatiei lui, fara voce, prezenta scenica aproape nula, stil actoricesc minimal. Nu stiu cum de a putut conducerea ORT sa ii dea acest rol, mai ales ca nu mai are voce DELOC. Ar trebui sa se retraga, sa nu devina penibil. Imi pare rau de el.

Octavian ar trebui mentinut, singur pe acest rol. Si, pe altele, binenteles. :yahoo:

 

 

o daaaaaa!! pai ia fa o cerere la directiune si cere sa ramana el singurul angajat al operei!! :doh:

Mie mi-a placut ff mult Cristian in spectacolul de miercuri seara!! si joc scenic, si o gama mult mai mare de trairi exprimate prin mimica.... si ceea ce e cel mai important, colaborare 100% cu dna Sarba!

 

alte pareri??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi-a placut ff mult Cristian in spectacolul de miercuri seara!! si joc scenic, si o gama mult mai mare de trairi exprimate prin mimica.... si ceea ce e cel mai important, colaborare 100% cu dna Sarba!

 

alte pareri??

 

Imi pare rau,Desiderio dar de data asta nu pot fii de acord cu tine.Cristian Rudic este un solist bun dar rolul H.Higgins nu este pentru el. Mie mi s-a parut mult prea teatral , nu s-a identificat cu personajul absolut de loc.Vocea lui mi se pare total nepotrivita pentru piesa asta. A muncit, se vedea dar degeaba.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×