Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Octavian Vlaicu

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

poza o reprezinta pe Natalie Wood,regret nu este Angela Gheorghiu

 

Poza care o reprezinta pe Natalie Wood este la profilul meu iar Angela (care intre timp a devenit Armina) a avut in avatar o poza cu Angela Gheorghiu. :flowers:

 

De acord,il stiu pe Octavian din prima zi a sosirii lui la Timisoara,il respect si admir,santem PRIETENi,deci nu am nici un motiv sa nu fiu de acord cu tine,subscriu la tot ce spui despre el,doar ca ......elegant este sa fim ...impartiale,Cristian e asa cum este ,cand sus,cand jos,ca si ....directorul lui,dar ....oricum ii apreciem,respactam si iubim,ce ne-am face fara ei?

 

Ma bucur ca esti de acord cu mine.Pe C.Rudic il apreciez si

Editat de oana_tm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poza care o reprezinta pe Natalie Wood este la profilul meu iar Angela (care intre timp a devenit Armina) a avut in avatar o poza cu Angela Gheorghiu. :D

Ma bucur ca esti de acord cu mine.Pe C.Rudic il apreciez si

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate stiu eu in Franta nu a cantat inca(cel mai des a cantat in Olanda in ultimul timp), cel mai mult canta la opera din Timisoara spre satisfactia noastra . Este unul dintre basii ONT-ului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc,stau linistita,nu injur pe nimeni,nu ma inregistrez cu mai multe IP,eh....cu scrisul la obiect este mai dificil,daca gresti si scrii pe langa subiect,adica deviezi?sa sperem ca este ingaduitor,chiar daca deviem ,tot despre opera vorbim,altfel ne-am duce in alt forum.

Cu placere. Daca ai ceva de scris in afara subiectului si nu vrei sa-l superi pe "nenea administratorul" mai bine trimiti mesaj personal caci altfel primesti avertisment si nu prea ar fi frumos, nu? O saptamana cat mai placuta iti doresc! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Octavian este printre solistii de valoare ai Operei din Timisoara si chiar din tara. Pentru noi, spectatorii, este o delectare si suntem bucurosi ca se afla in Timisoara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu placere. Daca ai ceva de scris in afara subiectului si nu vrei sa-l superi pe "nenea administratorul" mai bine trimiti mesaj personal caci altfel primesti avertisment si nu prea ar fi frumos, nu? O saptamana cat mai placuta iti doresc! :airkiss:

 

 

Nu vreau sa-l supar!Si nici avertisment nu vreau,sant "junioara "in Forum si ar fi dezagreabil ca din prima saptamana sa am un avertisment!Profit de ocazie sa -l salut pe administrator,pentru formidabila initiativa!

 

 

deci la obiect:Imi place Octavian Vlaicu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×