Sari la conținut
Forum Roportal
Lost4ever

Sa va povestesc si eu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci totul a inceput acum 2 ani cand am cunoscut-o pe ea, printr-o prostie as putea spune, dintr-un beep sa ajuns sa iesim in oras la un suc, apoi sa mergem la discoteca impreuna, apoi din acea seara am ramas impreuna zi de zi.

Dupa o perioade de timp a inceput sa se poarte aiurea cu mine, eu ii inghiteam orice pt ca ma indragostisem de ea pana peste cap, apoi dupa o perioada am vorbit cu ea i-am intrebat-o de ce se poarta asa cu mine de ce imi vorbeste asa, ea imi spune: asta sunt eu nu-ti convine dute la alta, si eu i-am raspund ca pe ea o iubesc si ca cu ea vreau sa raman, nu vreau sa ma duc la alta.

Dupa 7 luni in care sa tot purtat asa cu mine sa hotarat sa-mi spuna sa ne despartim, am sunat-o, i-am spus ca o iubesc enorm, ca nu pot trai fara ea, ca vreau sa ne vedem sa ne impacam, ca e viata mea. Dupa o luna de rugaminti si de foarte multa suferinta, sa horatat sa ne impacam, dupa scurt timp am inceput iarasi sa ne certam din chestii prostesti, minore as putea zice, cica eu ma crizez din orice ca o bat tot timpul la cap, ca ea nu mai poate sa o tina tot in certuri, asa si pana la urma iarasi ne-am despartit asta fiind acum 3 zile, si de atunci ii trimit mesaje o sun nu-mi raspunde deloc!

Acum vreau sa va cer parerea oare chiar m-a iubit fata asta s-au pur si simplu a fost ca sa nu zica, ca nu a fost :blink: !

Si mai ales de ce sufar atat dupa ea daca ea, sa despartit iarasi de mine si e clar ca nu ma mai vrea in viata ei.

Am intrebat-o cand ne-am despartit, tu inca ma mai iubesti ? ea mi-a raspuns: nu-ti spun nimic, asa ramane nu mai dau inapoi.

Offf cum sa fac sa o pot uita ?

Astept pareri despre ce a fost cu relatia mea, va multumesc.

Editat de bridget jones
mircuitor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astept pareri despre ce a fost cu relatia mea... :lol:

 

Va multumesc. Numai bine.

 

 

in primul rand ar trebui sa mai inveti putina gramatica si sa renunti la folosirea limbajului de mirc.

am editat postul tau dar citeste te rog Regulamentul forumului, ai link aici. :blink:

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic788.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-a iubit, ai picat in mrejele unei curvistine.

Te-ai complacut prin neputinta de a trece peste sentimente si a judeca rational.

 

Vestea buna este ca NU esti Lost4Ever.

 

Considera capitolul trecut la 'experiente' si mai tarziu iti va fi de foarte mare folos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am intrebat-o cand ne-am despartit, tu inca ma mai iubesti ? ea mi-a raspuns: nu-ti spun nimic, asa ramane nu mai dau inapoi.

 

 

Iubirea se observă fără a fi nevoie de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vestea buna este ca NU esti Lost4Ever.

Considera capitolul trecut la 'experiente' si mai tarziu iti va fi de foarte mare folos.

 

uite un sfat bun, ia-l in considerare lost4ever!

si spune, ce varsta aveti voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil ca nu m-a iubit, m-am gandit si eu la asta, dar totusi atunci de ce a stat atat de mult timp cu mine?

lipsă de alternativă?

pentru că erai mai mare? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil ca nu ma iubit, m-am gandit si eu la asta, dar totusi atunci de ce a stat atat de mult timp cu mine?

 

 

Eu am 21 d ani iar ea 19 ani.

 

 

Nu conteaza daca te-a iubit sau nu, conteaza ca nu te mai iubeste. A vrut sa te lase dar n-a stiut sa-ti spuna, asa ca a incercat sa-ti faca viata insuportabila... ca sa o lasi tu pentru a nu-si asuma ea incheierea relatiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt ca un prost dupa atata timp petrecut impreuna in care am crezut cu adevarat ca tine la mine si ma iubeste, ma trezesc acum la realitate si vad ca a fost doar imaginatia mea, din pacate.

măi mamă, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×