Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

yo tot nu pricep ce e cu pozele astea? ce is atat de interesante?! si la prima poza chiar n-am inteles ce vrea sa zica. si n-am inteles ce vrei tu sa zici cu pozele astea... SUNT IN CEATA! explica-te te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prima arata caile de acces in lumea ascunsa din pamant, iar in a doua arata un fel de pod sau ceva drum din acea lume. dar oricum eu nu cred

 

 

Cea de-a doua iti arata vazut din satelit intrarea in interiorul pamantului, adica poarta spre acea lume.

 

yo tot nu pricep ce e cu pozele astea? ce is atat de interesante?! si la prima poza chiar n-am inteles ce vrea sa zica. si n-am inteles ce vrei tu sa zici cu pozele astea... SUNT IN CEATA! explica-te te rog

 

 

Daca citesti tot ceea ce s-a scris in acest topic de la inceput ai sa intelegi. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scorpionhunter tu vorbesti de gardienii lumilor si de marii initiati?Daca da, sa stii ca pare deosebit de credibila ipoteza ta.Am citit si eu ceva carti despre aceasta civilizatie supra umana care traseaza directia de dezvoltare umana in functie de ceea ce este pregatita la un moment dat.Iar marii initiati cand isi dezvolta suficient forta de peceptie si previziune sunt avansati in alte sisteme multa mai evoluate.Eu credeam ca sunt pure fantezii insa daca unii cred altceva s-ar putea sa fie adevarat.Numai sanatate si fericire tie si celor la care tii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scorpionhunter tu vorbesti de gardienii lumilor si de marii initiati?Daca da, sa stii ca pare deosebit de credibila ipoteza ta.Am citit si eu ceva carti despre aceasta civilizatie supra umana care traseaza directia de dezvoltare umana in functie de ceea ce este pregatita la un moment dat.Iar marii initiati cand isi dezvolta suficient forta de peceptie si previziune sunt avansati in alte sisteme multa mai evoluate.Eu credeam ca sunt pure fantezii insa daca unii cred altceva s-ar putea sa fie adevarat.Numai sanatate si fericire tie si celor la care tii.

 

Asa este. :airkiss:

Multumesc pentru urari si in prag de an nou iti doresc si eu tot ceea ce tu-ti doresti mai mult. Sanatate si fericire pentru tine si toti cei pe care-i iubesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La fel vă doresc şi eu.

Cea de-a doua poză, vederea din satelit, nu mi se pare elocventă, din cauză că e mult prea mică. Poate fi orice locaţie de pe Păm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La fel vă doresc şi eu.

Cea de-a doua poză, vederea din satelit, nu mi se pare elocventă, din cauză că e mult prea mică. Poate fi orice locaţie de pe Păm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scorpionhunter tu vorbesti de gardienii lumilor si de marii initiati?Daca da, sa stii ca pare deosebit de credibila ipoteza ta.Am citit si eu ceva carti despre aceasta civilizatie supra umana care traseaza directia de dezvoltare umana in functie de ceea ce este pregatita la un moment dat.Iar marii initiati cand isi dezvolta suficient forta de peceptie si previziune sunt avansati in alte sisteme multa mai evoluate.Eu credeam ca sunt pure fantezii insa daca unii cred altceva s-ar putea sa fie adevarat.Numai sanatate si fericire tie si celor la care tii.

 

am citit si meditat la shambala ... n-am aflat decat ca exista si e de bine ... intre timp m-am lenevit... poate ma trezesc iar :giveheart:

 

nu stiu ce merit, habar n-am unde sunt ... ah ...

 

ps. sa aveti to ce va doriti, ma bucur ca existati, sa nu fiti efemeri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La fel vă doresc şi eu.

Cea de-a doua poză, vederea din satelit, nu mi se pare elocventă, din cauză că e mult prea mică. Poate fi orice locaţie de pe Păm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da da asta e tare si unde-s canalele de la noi din tara??? ca e mai multe si eu stiu de ele.... :focus:

e unul pe la sfinx pe acolo parca.... :tease:

 

Maaaiiii oameni buni, poza respectiva a fost facuta( este schita) de catre amiralul Byrd dupa expeditia sa in care a intrat cu avionul acolo. De unde vreti voi sa stie americanii de intrarile de la noi? Oricum faptul ca stiu nu-i ajuta cu nimic.

Numai bine

Editat de scorpionhunter

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×