Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Doar am presupus, n-am zis ca stiu.

 

 

 

Vezi tu asta ne omoara pe noi, PRESUPUNERILE. Trebuie sa ne obisnuim sa intelegem ca nu tot ce se vede este si real si nu tot ce se stie este si adevarat. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am auzit ca exista o civilizatie in interiorul Pamantului,dar nu neaparat superioara noua.Cert este ca nimeni nu stie exact ce fac ei,cu ce se ocupa si nici daca sunt ca noi din punct de vedere fizic si intelectual.Peste cativa ani probabil ca se va sti mai mult despre aceasta civilizatie.Deocamdata mi se par detalii incerte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu am auzit ca exista o civilizatie in interiorul Pamantului,dar nu neaparat superioara noua.Cert este ca nimeni nu stie exact ce fac ei,cu ce se ocupa si nici daca sunt ca noi din punct de vedere fizic si intelectual.Peste cativa ani probabil ca se va sti mai mult despre aceasta civilizatie.Deocamdata mi se par detalii incerte.

Eu unul cred, cu riscul de a cădea

Editat de PSC2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi amintesc titlul insa si eu am citit o carte despre o civilizatie in interiorul pamantului.Iar ozn-urile nu erau altceva decat niste nave de observatie ale acelei civilizatii.Dar a fost o carte...Poate sf!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu imi amintesc titlul insa si eu am citit o carte despre o civilizatie in interiorul pamantului.Iar ozn-urile nu erau altceva decat niste nave de observatie ale acelei civilizatii.Dar a fost o carte...Poate sf!

Nici eu nu

Editat de PSC2007

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu imi amintesc titlul insa si eu am citit o carte despre o civilizatie in interiorul pamantului.Iar ozn-urile nu erau altceva decat niste nave de observatie ale acelei civilizatii.Dar a fost o carte...Poate sf!

 

Carti pe aceasta tema sunt multe. " Sapte ani apocaliptici" de Ion Tugui, " O lume ascunsa " de Dr. Raymond Bernard,

" Dupa sapte ani" de Ion Tugui, Experimentul Terra si alte asemenea carti.

Sunt carti interesante insa vorba ta, lucrurile pot fi adevarate sau nu pot fi adevarate.

Tot ce pot eu sa-ti spun cu certitudine este ca exista alte entitati energetice care ne studiaza si care sunt aici pe pamant cu noi. Iti spun asta din multiplele experiente sau intalniri pe care le-am avut cu aceste entitati si de aici pot afirma un lucru cu tarie si cu certitudine-NU NE VOR RAUL.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu acolo :crazy:

 

ca m-am saturat de orgolii jocuri si rautati p-aci pe sus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau si eu acolo :roll:

 

ca m-am saturat de orgolii jocuri si rautati p-aci pe sus

 

 

Nu noi hotaram cine merge acolo sau nu. Cei care hotarasc sunt ei. Chiar daca pare absurd sau aberant tot ei sunt cei care ii chiama acolo pe cei alesi sa ajunga acolo si tot ei le faciliteaza modul de a ajunge acolo. In concluzie ACOLO nu ajung decat cei pe care ii chiama ei si ii primesc.

Crezi ca esti singura care s-a saturat de " treburile" de pe aici ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sall :cry:....interesanta chestie atzy descoperit mey astronautzy mei....poy posibilitatile sunt impartite : ori pamantu e plin ( de chesti invatzate la ora de geogra) ori e gol plin cu oameni. si daca ar fi gol de ce nu se aude knd batem :) si am gasit ceva pe net.o poza mai interesanta :focus: si am mai gasit cateva tari dinastea :

* King Solomon's Mines

* Manaus in Brazil

* Mato Grosso, Brazil - City of Posid

* Igua Falls - on Brazil and Argentina border

* Dero Caves - Atlantean link

* Mount Epomeo, Italy

* North and South Pole

* Himalaya Mountains, Tibet has the entrance to the underground city of Shonshe which is allegedly guarded by Hindu monks

* Mongolia - the underground city of Shingwa allegedly exists beneath the border of Mongolia and China

* Rama, India - beneath this surface city is a long lost subterranean city, they say, also named Rama

* Great Pyramid of Giza, where a secret tunnel was believed to connect the secret chambers at the base of the Pyramid of Gizeh with the Subterranean World, by which the Pharaohs established contact with the gods or supermen of the underworld.

* Kentucky Mommoth Cave, in south-central Kentucky, US.

* Mount Shasta, California, where the Agarthean city of Telos exists within and underneath

:tease::D poy eu una as vrea sa merg sa fac expediiti....poate daca la anu ma duc in iatlia :) oricum va aduc poze dragilor.

post-58363-1167063680_thumb.jpg

post-58363-1167063804_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×