Sari la conținut
Forum Roportal
kitty

Ce obraznicii mai fac si pisicile astea ?

Ce fac ?  

71 membri au votat

  1. 1. Ce fac ?

    • Zgarie mobila
      19
    • Isi fac nevoile prin casa
      7
    • Mananca mancarea din farfuria ta
      9
    • Te trezesc in timpul noptii ca sa le dai mancare
      15
    • Cand se alinta, iti face gaurele in piele
      32


Postări Recomandate

Nu poti sa spui ca esti masochist ca iti plac pisicile. E ca si cum ai spune ca esti masochist ca vrei sa ai copii? Ce, copii nu-ti strica lucruri prin casa? Nu-ti sparg geamuri? Nu iau note mici la scoala? Ca sa nu mai zic ca nu-ti torc in brate .... ( a nu se intelege ca prefer pisicile in locul copiilor).

 

Cat despre motanul meu cred ca e cel mai cuminte din lume. Nu face decat la ladita, nu mananca decat din farfuria lui, nu zgaraie mobila sau altea alea.

Cea mai tare faza a fost cand mi-am cumparat aragaz (inainte statusem in camin, si nu prea stia e el ce e aia), si la un moment dat a sarit direct pe aragaz, in timp ce era un foc aprins. Nu a patit el prea multe, cred ca doar sa-a fript un pic pe labute, dar de-atunci nu mai sare pe aragaz :):)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu poti sa spui ca esti masochist ca iti plac pisicile. E ca si cum ai spune ca esti masochist ca vrei sa ai copii? Ce, copii nu-ti strica lucruri prin casa? Nu-ti sparg geamuri? Nu iau note mici la scoala? Ca sa nu mai zic ca nu-ti torc in brate .... ( a nu se intelege ca prefer pisicile in locul copiilor).

Cat despre motanul meu cred ca e cel mai cuminte din lume. Nu face decat la ladita, nu mananca decat din farfuria lui, nu zgaraie mobila sau altea alea.

Cea mai tare faza a fost cand mi-am cumparat aragaz (inainte statusem in camin, si nu prea stia e el ce e aia), si la un moment dat a sarit direct pe aragaz, in timp ce era un foc aprins. Nu a patit el prea multe, cred ca doar sa-a fript un pic pe labute, dar de-atunci nu mai sare pe aragaz :cat::-

[snapbacca]23315[/snapbacca]

Motanul tau e prea cuminte !

Fata de mata mea care imi strica toate pixurile cand se joaca cu ele, motanul e un :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
::roll::  ::cat::  ::-: Cunosc sentimentul :)  ;)  :)

[snapbacca]19295[/snapbacca]

 

 

Cu sotul sau cu zgiriatul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: 250% dintre cei care au votat au votat optiunea"Iti fac gaurele in piele cand se alinta".

 

Cum triseaza unii! ::cat:: ::-: :;):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cea mai mare prostie pa care a facut-o mata mea a fost ca sa-a ascuns in sifonier in timp ce eu o cau 8) 8) 8) :soc: tam pe jos, am crezut ca a cazut de la balcon, si stau la 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cea mai mare prostie pa care a facut-o mata mea a fost ca sa-a ascuns in sifonier in timp ce eu o cau 8)  8)  8)  :soc: tam pe jos, am crezut ca a cazut de la balcon, si stau la 6

[snapbacca]31621[/snapbacca]

 

Da bine ca nu a invatat sporturi extreme :cat: . A mea face smecherii din astea in mod frecvent: si cum e neagra, cand e pitita pe sub vreo mobila nu o vezi. Si mai are si bunl obicei de a tacea chitic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da bine ca nu a invatat sporturi extreme  8) . A mea face smecherii din astea in mod frecvent: si cum e neagra, cand e pitita pe sub vreo mobila nu o vezi. Si mai are si bunl obicei de a tacea chitic.

[snapbacca]31676[/snapbacca]

 

Oare de la cine a invatat asta? 8)" De la stapina cumva? 8) :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare de la cine a invatat asta?  :)" De la stapina cumva?  8)  :pee

[snapbacca]31832[/snapbacca]

 

 

Pai da, doar nu de la tine 8) 8) :soc: . Tu dresezi bietii perusi sa fie "furtuni divine" :cat: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×